Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ I REAKTYWNEJ NA SŁOŃCE
BARDZO WYSOKA OCHRONA. BARDZO ODPORNY. NIE POZOSTAWIA BIAŁYCH ŚLADÓW.

Anthelios Niewidoczny Spray spf50+. Bardzo wysoka ochrona. Odpowiedni do twarzy i ciała. Zapewnia szerokie spektrum działania przed promieniami UVA i UVB. Z wodą termalną z La Roche-Posay. Do skóry wrażliwej i reaktywnej na słońce. Bardzo odporny na wodę, pot i piasek. Pomaga zapobiegać stresowi oksydacyjnemu wywołanemu przez podczerwień-A i zanieczyszczenia powietrza. Nietłusta konsystencja. Nie pozostawia białych śladów. Hipoalergiczny. Testowany pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nanieść produkt tuż przed wyjściem na słońce. Stosować obficie i często ponawiać aplikację, aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, przede wszystkim po pływaniu, spoceniu się czy użyciu ręcznika. Nie spryskiwać bezpośrednio twarzy, przed zastosowaniem rozpylić na ręce. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą. 

Nietłusta, niewidoczna na skórze konsystencja. Nie pozostawia białych śladów.
Szerokie spektrum działania przed promieniami UVA i UVB. Bardzo odporny na wodę, pot i piasek. Pomaga zapobiegać stresowi oksydacyjnemu wywołanemu przez podczerwień-A i zanieczyszczenia powietrza. Nietłusta konsystencja. Nie pozostawia białych śladów. Hipoalergiczny. Testowany pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną.
Formuła produktu tworzy silną, jednolitą ochronę, dzięki czemu jest temu bardzo trwała i odporna na ścieranie, a konsystencja jest nietłusta.
Przetestowany pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej i reaktywnej.
Przetestowany pod kątem wywoływania alergii.

 

Data ważności po otwarciu:
12 Miesięcy
  • Sprej
  • Bardzo wysoka ochrona
    Bardzo odporny
    Nie pozostawia białych śladów
  • Dorośli
  • Ciało

KLUCZOWE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

TECHNOLOGIA NETLOCK

Bardzo wysoka ochrona w niewidocznej konsystencji. Tworzy jednorodną i wytrzymałą ochronną "siatkę" na skórze.

XL-PROTECT

Opatentowana technologia filtracji, zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniami UVB/UVA. Pomaga chronić przed uszkodzeniem skóry wywołanym stresem oksydacyjnym i zanieczyszczeniami.

GLICERYNA

Pomaga nawilżać, odżywiać i wzmacniać barierę ochronną skóry od pierwszego użycia.
 

C236830/1

ZNAJDŹ PRODUKT
DLA SIEBIE

LUB

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z GAMY

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku produktów chroniących przed słońcem. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji na słońcu i skóry wrażliwej na działanie słońca.

Na zdjęciu widoczny jest znak zapytania La Roche-Posay

Czy wiesz
o tym?

DidYouKnow Desktop 1 | La Roche Posay

38% ludzi nadal nie zabezpiecza się regularnie przed promieniowaniem UV*. Produkty ANTHELIOS sprawiają, że codzienna ochrona przed słońcem jest łatwa.

* Źródło: Skin cancer prevention global report — IPSOS LRP — luty 2015 r.