Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
Panel 5:
Panel 5:
Panel 6:
Panel 6:
SKÓRA Z NADWRAŻLIWOŚCIĄ LUB ALERGIĄ NA SŁOŃCE
PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE ALERGIE SŁONECZNE
KREM ANTHELIOS SUN INTOLERANCE CREAM SPF50+ / UVA-PF 39 to przetestowany przez dermatologów krem z filtrem przeciwsłonecznym wzbogacony o kojącą neurosensynę. Jego zaawansowana formuła zapewnia wyjątkowo szerokie spektrum ochrony, chroniąc skórę przed promieniami UV, promieniowaniem podczerwonym krótkofalowym A i uszkodzeniami związanymi z zanieczyszczonym powietrzem, a także ograniczając dyskomfort i zaczerwienienie wywołane ekspozycją na promieniowanie UV. Bezzapachowy.

SPOSÓB UŻYCIA
Nakładać obficie i równomiernie 15 minut przed ekspozycją na słońce. Aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, nakładać często i w obfitych ilościach, zwłaszcza po spoceniu się lub użyciu ręcznika. Nadmierne wystawianie na słońce jest niebezpieczne. Nie przebywać zbyt długo na słońcu. Produkty przeciwsłoneczne nie zapewniają 100% ochrony. Niemowlęta i małe dzieci należy chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Jeśli produkt nie wydobywa się mimo naciśnięcia pompki, wstrząśnij, a następnie ściśnij tubkę, jednocześnie naciskając pompkę.
Nawilżający.
Nietłusty.
Nie pozostawia białych plam.
Zawiera wodę termalną La Roche-Posay.
Bardzo wysoka ochrona. Wodoodporny. Konsystencja ułatwiająca wchłanianie. Bez białych śladów.

Dla skóry wrażliwej na słońce oraz skóry z alergią słoneczną, taką jak wielopostaciowa osutka świetlna. Odpowiedni również do skóry skłonnej do alergii na słońce.
Fotostabilny. Nie powoduje powstawania zaskórników.
XL-PROTECT to opatentowana technologia filtrów, która zapewnia szerokie spektrum działania i bardzo wysoką ochronę UVA/UVB oraz pomaga chronić przed uszkodzeniami wywołanymi przez promieniowanie podczerwone i zanieczyszczenia.

Formuła wzbogacona o łagodzącą NEUROSENSYNĘ pomaga ograniczać dyskomfort i zaczerwienienie wywołane promieniowaniem UV.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Testowany pod kątem alergii.

La Roche-Posay Anthelios – polecany przez 60 000 dermatologów na całym świecie*.
* Źródło: Badanie ankietowe dotyczące rynku dermokosmetycznego, przeprowadzone przez firmę IQVIA i innych partnerów (Ipsos, TNS) w okresie od września 2017 r. do sierpnia 2018 r. w grupie dermatologów z 61 krajów.

TERMIN WAŻNOŚCI PO OTWARCIU
12 Miesięcy
  • Tubka
  • Dorośli
  • Nawilżający
    Ogranicza zaczerwienienia wywołane dyskomfortem spowodowanym promieniowaniem UV
  • Twarz
    Szyja

SKUTECZNE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

NEUROSENSYNA

Substancja kojąca, która pomaga ograniczyć dyskomfort i zaczerwienienie wywołane promieniowaniem UV

XL-PROTECT

FILTR O SZEROKIM SPEKTRUM OCHRONY.
Odpowiednia mieszanka filtrów UV i antyoksydantów, która wykracza poza szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, aby zabezpieczyć skórę przed innymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie podczerwone i zanieczyszczenia.

Bajkalina + Witamina E

Szerokie spektrum składników przeciwutleniających
 

C211243/1

POTWIERDZONE DZIAŁANIE

Ikonka niebieska - zegarek|La Roche Posay
Od ponad 25 lat gama Anthelios wytyczała szlaki w dziedzinie przełomowych innowacji: filtry UVA, szerokie spektrum ochrony, przyjemne konsystencje i nowe technologie.
Ikona niebieska |La Roche Posay
Potwierdzono klinicznie, że produkty Anthelios chroniące przed słońcem zapewniają skuteczną ochronę dla skóry wrażliwej na słońce lub skłonnej do nietolerancji*.
 
* W 31 badaniach klinicznych w warunkach in vivo, przeprowadzonych przez światowej klasy ekspertów w dziedzinie fotodermatologii.

WYPOWIEDŹ
EKSPERTA

Zwróć uwagę na ryzyko narażenia pośredniego na promieniowanie poprzez odbicie słońca. Unikaj dezodorantów i perfum. Szukaj produktów spożywczych bogatych w karotenoidy, witaminy C i E, które przyczyniają się do zapewnienia fotoochrony.

KTÓREGO PRODUKTU
POTRZEBUJESZ?

LUB

IDEALNE DOPASOWANIE
DO TWOJEJ SKÓRY

ZWYCIĘSKIE TRIO ANTHELIOS

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku dermokosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji przeciwsłonecznej i skóry wrażliwej.
PRODUKT NIEZBĘDNY DLA SKÓRY ZE SKŁONNOŚCIĄ DO ALERGII SŁONECZNYCH
KREM ANTHELIOS SUN INTOLERANCE CREAM SPF50+ / UVA-PF 39 to przetestowany przez d...
SPRAWDŹ

ANTHELIOS MLECZKO FAMILIJNE SPF 50+ zapewnia szerokie spektrum wysokiej ochrony,...

SPRAWDŹ

POSTHELIOS MELT-IN-GEL to balsam po opalaniu wzbogacony o substancje uzupełniają...

SPRAWDŹ

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z GAMY

ANTHELIOS jest pionierem na rynku produktów chroniących przed słońcem. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji skóry wrażliwej i narażonej na działanie słońca.

Czy wiesz
o tym?

DidYouKnow Desktop 1 | La Roche Posay

38% ludzi nadal nie zabezpiecza się regularnie przed promieniowaniem UV*. Produkty ANTHELIOS sprawiają, że codzienna ochrona przed słońcem jest łatwa.

Dowiedz się więcej

* Źródło: Globalny raport dotyczący profilaktyki raka skóry — IPSOS LRP — luty 2015 r.