Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
Panel 5:
Panel 5:
Panel 6:
Panel 6:
SKÓRA WRAŻLIWA, REAKTYWNA, MIESZANA I TŁUSTA.
BARDZO WYSOKA OCHRONA. MATUJĄCY.
ANTHELIOS ŻEL-KREM SPF 50+ zapewnia szerokie spektrum działania przed promieniami UVA i UVB. Żel-krem do twarzy przeciw błyszczeniu się skóry. Z wodą termalną z La Roche-Posay. Odpowiedni do skóry wrażliwej, reaktywnej na słońce, mieszanej, tłustej i skłonnej do trądziku. Wodoodporny. Niekomedogenny. Zapewnia matowe wykończenie. Nie pozostawia białych śladów. Nietłusta konsystencja. Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

SPOSÓB UŻYCIA

Nanieść produkt tuż przed wyjściem na słońce. Stosować obficie i często ponawiać aplikację, aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, przede wszystkim po pływaniu, spoceniu się czy użyciu ręcznika. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.
Nietłusty. Nie pozostawia białych śladów. Zapewnia matowe wykończenie.

Wodoodporny. Niekomedogenny, zapewnia matowe wykończenie. Nie pozostawia białych śladów. Nietłusta konsystencja. Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

XL-PROTECT to opatentowana technologia filtrów, która zapewnia szerokie spektrum działania i bardzo wysoką ochronę UVA/UVB oraz pomaga chronić przed uszkodzeniami wywołanymi przez promieniowanie podczerwone i zanieczyszczenia.

Technologia AIRLICIUM™: Matujące mikrocząsteczki. Natychmiastowe wchłanianie i kontrola wszystkich źródeł połysku (sebum, pot i wilgoć).

 

 

TERMIN WAŻNOŚCI PO OTWARCIU
12 Miesięcy
 • Tubka
 • Dorośli
 • Bardzo wysoka ochrona
  Wodoodporny
  Matowe wykończenie
  Nie pozostawia białych śladów
 • Twarz
  Dekolt

KLUCZOWE SKŁADNIKI 
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

XL-PROTECT

Opatentowana technologia filtracji, zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniami UVB/UVA. Pomaga chronić przed uszkodzeniem skóry wywołanym stresem oksydacyjnym i zanieczyszczeniami.

AIRLICIUM TM

Mikrocząsteczki matujące, które natychmiast wtapiają się w skórę i kontrolują wszystkie źródła błyszczenia się (sebum, pot i wilgoć).

GLICERYNA

Pomaga nawilżać, odżywiać i wzmacniać barierę ochronną skóry od pierwszego użycia.
 

B205664/1

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ
NATYCHMIASTOWE I DŁUGOTRWAŁE EFEKTY

Ikonka niebieska - zegarek|La Roche Posay
Od ponad 25 lat gama Anthelios wytycza szlaki w dziedzinie innowacji: Filtry UVA, szerokie spektrum ochrony, konsystencje i technologie. Klinicznie potwierdzona skuteczność w przypadku skóry wrażliwej na słońce i skłonnej do nietolerancji*.
Ikona niebieska |La Roche Posay
Produkt nie pozostawia wrażenia tłustej skóry po nałożeniu 87,2%**
Produkt nie pozostawia błyszczącej się skóry po nałożeniu 85,5%**
Produkt pozostawia skórę matową po nałożeniu 83,6%**
* Skuteczność gamy Anthelios została potwierdzona w 31 badaniach klinicznych przeprowadzonych w warunkach in vivo przez światowej sławy ekspertów dermatologicznych w dziedzinie fotodermatologii.
** Przetestowany u 55 dorosłych mężczyzn i kobiet w wieku 18–65 lat, ze wszystkimi rodzajami skóry, rozszerzonymi porami i niedoskonałościami, 100% skóry wrażliwej, skóry reaktywnej/wrażliwej na słońce (deklaracja) – co najmniej 70% uczestników miało fototypy I i II. Stosowany co najmniej dwa razy na dobę przed ekspozycją na słońce, nakładany ponownie co 2 godziny podczas przebywania na słońcu.

KTÓREGO PRODUKTU
POTRZEBUJESZ?

LUB

IDEALNE DOPASOWANIE
DO TWOJEJ SKÓRY

ZWYCIĘSKIE TRIO ANTHELIOS

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku dermokosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji przeciwsłonecznej i skóry wrażliwej.
PRODUKTY NIEZBĘDNE W PIELĘGNACJI SKÓRY TŁUSTEJ LUB SKŁONNEJ DO NIEDOSKONAŁOŚCI
ANTHELIOS ŻEL-KREM SPF 50+ zapewnia szerokie spektrum działania przed promieniam...
SPRAWDŹ

POSTHELIOS MELT-IN-GEL to balsam po opalaniu wzbogacony o substancje uzupełniają...

SPRAWDŹ

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z GAMY

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku produktów chroniących przed słońcem. Bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych w zakresie ochrony przeciwsłonecznej oraz skóry wrażliwej na działanie słońca.

Na zdjęciu widoczny jest znak zapytania La Roche-Posay

Czy wiesz
o tym?

DidYouKnow Desktop 1 | La Roche Posay

Rak skóry, odpowiedzialny za co trzeci nowy przypadek nowotworu*, jest problemem nas wszystkich.

* Źródło: Światowa Organizacja Zdrowia