Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
Panel 5:
Panel 5:
Panel 6:
Panel 6:
Panel 7:
Panel 7:
DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ
I REAKTYWNEJ
BARDZO WYSOKA OCHRONA. BARDZO ODPORNY. NIE POZOSTAWIA BIAŁYCH ŚLADÓW.

ANTHELIOS MLECZKO FAMILIJNE SPF 50+ zapewnia szerokie spektrum wysokiej ochrony, zapobiegając uszkodzeniom wywołanym przez promieniowanie UVA, UVB, podczerwień A i zanieczyszczenia. Dodatkowo nawilża skórę ciała, czyni ją miękką i gładką oraz nie pozostawia białych śladów.

STOSOWANIE:
Produkt z filtrem przeciwsłonecznym nakładać przed wystawieniem na działanie promieni słonecznych. Aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, nakładać często i w obfitych ilościach, zwłaszcza po spoceniu się lub użyciu ręcznika. Do użytku zewnętrznego.

Nawilżający. Nieklejący się. Nietłusty. Zawiera wodę termalną z La Roche-Posay.
Szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB oraz przed szkodliwym działaniem promieniowania podczerwonego typu A i zanieczyszczeń środowiska. Dla skóry wrażliwej, skłonnej do alergii.
Formuła tworzy mocną "sieć", zapewniającą jednorodną, niemigrującą, nietłustą i bardzo odporną ochronę. Innowacyjne filtry MEXOPLEX® SX i XL zapewniają niezawodną ochronę przed promieniowaniem UVA oraz UVB.

Przetestowany pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej i reaktywnej. Przetestowany pod kątem wywoływania alergii.

La Roche-Posay Anthelios – polecany przez 60 000 dermatologów na całym świecie*
*Źródło: Badanie ankietowe dotyczące rynku dermokosmetycznego, przeprowadzone przez firmę IQVIA i innych partnerów (Ipsos, TNS) w okresie od września 2017 r. do sierpnia 2018 r. w grupie dermatologów z 61 krajów.

Data ważności po otwarciu:
12 Miesięcy
  • Tubka
  • Dorośli
  • Bardzo wysoka ochrona
    Odporny na wodę, pot i piasek
    Niewidoczny
  • Ciało

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

XL-PROTECT

Silna mieszanka filtrów UV i antyoksydantów, która wykracza poza szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, aby zabezpieczyć przed innymi czynnikami agresywnymi dla skóry, takimi jak promieniowanie podczerwone i zanieczyszczenia.

GLICERYNA

Gliceryna jest silnym środkiem nawilżającym, który pomaga złagodzić suchość i łuszczenie się skóry. Przyciąga wodę w ilości odpowiadającej własnej masie do zewnętrznej warstwy skóry, pozostawiając ją gładką i nawilżoną przez wiele dni.

WODA TERMALNA

Właściwości łagodzące i antyoksydacyjne dzięki wysokiej zawartości selenu. Skuteczny przeciwko wolnym rodnikom, które mogą być generowane przez promieniowanie UVA i UVB.
 

C192741/1

POTWIERDZONE DZIAŁANIE

Ikonka niebieska - zegarek|La Roche Posay
Od ponad 25 lat gama Anthelios wytycza szlaki w dziedzinie innowacji: Filtry UVA, szerokie spektrum ochrony, konsystencje i technologie. Klinicznie potwierdzona skuteczność w przypadku skóry wrażliwej na słońce i skłonnej do nietolerancji.* 
Ikona niebieska |La Roche Posay
Produkt nie pozostawia wrażenia tłustej skóry po nałożeniu 87,2%**
Produkt nie pozostawia błyszczącej się skóry po nałożeniu 85,5%**
Produkt pozostawia skórę matową po nałożeniu 83,6%**
*Skuteczność gamy Anthelios została potwierdzona w 31 badaniach klinicznych przeprowadzonych w warunkach in vivo przez światowej sławy ekspertów dermatologicznych w dziedzinie fotodermatologii.
**Przetestowany u 55 dorosłych mężczyzn i kobiet w wieku 18–65 lat, ze wszystkimi rodzajami skóry, rozszerzonymi porami i niedoskonałościami, 100% skóry wrażliwej, skóry reaktywnej/wrażliwej na słońce (deklaracja) - co najmniej 70% uczestników miało fototypy I i II. Stosowany co najmniej dwa razy na dobę przed ekspozycją na słońce, nakładany ponownie co 2 godziny podczas przebywania na słońcu.

KTÓREGO PRODUKTU
POTRZEBUJESZ?

IDEALNE DOPASOWANIE
DO TWOJEJ SKÓRY

ZWYCIĘSKIE TRIO ANTHELIOS

 
ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku dermokosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji przeciwsłonecznej i skóry wrażliwej.
MÓJ PODSTAWOWY PRODUKT DO CODZIENNEJ OCHRONY PRZED SŁOŃCEM

ANTHELIOS FLUID SPF50+ / UVA-PF 46 to najwyższy poziom ochrony przeciw UVA w his...

SPRAWDŹ
ANTHELIOS ŻEL-KREM SPF 50+ BEZZAPACHOWY zapewnia szerokie spektrum działani...
SPRAWDŹ

POSTHELIOS MELT-IN-GEL to balsam po opalaniu wzbogacony o substancje uzupełniają...

SPRAWDŹ

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z LINII

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku produktów chroniących przed słońcem. Bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych w zakresie ochrony przeciwsłonecznej oraz skóry wrażliwej na działanie słońca.

Czy wiesz
o tym?

DidYouKnow Desktop 1 | La Roche Posay

Rak skóry, odpowiedzialny za co trzeci nowy przypadek nowotworu*, jest problemem nas wszystkich.

* Źródło: Światowa Organizacja Zdrowia

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O
OCHRONIE PRZED SŁOŃCEM

placeholder Promienie UVB i UVA − czym się różnią i jaki jest ich wpływ na skórę?
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
placeholder Objawy niedoboru witaminy D
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
placeholder 10 porad, jak dbać o skórę ciała
PRZECZYTAJ WIĘCEJ