Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
Panel 5:
Panel 5:
Panel 6:
Panel 6:
Panel 7:
Panel 7:
DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ
I REAKTYWNEJ
BARDZO WYSOKA OCHRONA. BARDZO ODPORNY. NIE POZOSTAWIA BIAŁYCH ŚLADÓW.

ANTHELIOS MLECZKO FAMILIJNE SPF 50+ zapewnia szerokie spektrum wysokiej ochrony, zapobiegając uszkodzeniom wywołanym przez promieniowanie UVA, UVB, podczerwień A i zanieczyszczenia. Dodatkowo nawilża skórę ciała, czyni ją miękką i gładką oraz nie pozostawia białych śladów.

STOSOWANIE:
Produkt z filtrem przeciwsłonecznym nakładać przed wystawieniem na działanie promieni słonecznych. Aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, nakładać często i w obfitych ilościach, zwłaszcza po spoceniu się lub użyciu ręcznika. Do użytku zewnętrznego.

Nawilżający. Nieklejący się. Nietłusty. Zawiera wodę termalną z La Roche-Posay.
Szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB oraz przed szkodliwym działaniem promieniowania podczerwonego typu A i zanieczyszczeń środowiska. Dla skóry wrażliwej, skłonnej do alergii.
Formuła tworzy mocną "sieć", zapewniającą jednorodną, niemigrującą, nietłustą i bardzo odporną ochronę. Innowacyjne filtry MEXOPLEX® SX i XL zapewniają niezawodną ochronę przed promieniowaniem UVA oraz UVB.

Przetestowany pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej i reaktywnej. Przetestowany pod kątem wywoływania alergii.

La Roche-Posay Anthelios – polecany przez 60 000 dermatologów na całym świecie*
*Źródło: Badanie ankietowe dotyczące rynku dermokosmetycznego, przeprowadzone przez firmę IQVIA i innych partnerów (Ipsos, TNS) w okresie od września 2017 r. do sierpnia 2018 r. w grupie dermatologów z 61 krajów.

Data ważności po otwarciu:
12 Miesięcy
  • Tubka
  • Dorośli
  • Bardzo wysoka ochrona
    Odporny na wodę, pot i piasek
    Niewidoczny
  • Ciało

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

XL-PROTECT

Silna mieszanka filtrów UV i antyoksydantów, która wykracza poza szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, aby zabezpieczyć przed innymi czynnikami agresywnymi dla skóry, takimi jak promieniowanie podczerwone i zanieczyszczenia.

GLICERYNA

Gliceryna jest silnym środkiem nawilżającym, który pomaga złagodzić suchość i łuszczenie się skóry. Przyciąga wodę w ilości odpowiadającej własnej masie do zewnętrznej warstwy skóry, pozostawiając ją gładką i nawilżoną przez wiele dni.

WODA TERMALNA

Właściwości łagodzące i antyoksydacyjne dzięki wysokiej zawartości selenu. Skuteczny przeciwko wolnym rodnikom, które mogą być generowane przez promieniowanie UVA i UVB.
 

C192741/1

POTWIERDZONE DZIAŁANIE

Ikonka niebieska - zegarek|La Roche Posay
Od ponad 25 lat gama Anthelios wytycza szlaki w dziedzinie innowacji: Filtry UVA, szerokie spektrum ochrony, konsystencje i technologie. Klinicznie potwierdzona skuteczność w przypadku skóry wrażliwej na słońce i skłonnej do nietolerancji.* 
Ikona niebieska |La Roche Posay
Produkt nie pozostawia wrażenia tłustej skóry po nałożeniu 87,2%**
Produkt nie pozostawia błyszczącej się skóry po nałożeniu 85,5%**
Produkt pozostawia skórę matową po nałożeniu 83,6%**
*Skuteczność gamy Anthelios została potwierdzona w 31 badaniach klinicznych przeprowadzonych w warunkach in vivo przez światowej sławy ekspertów dermatologicznych w dziedzinie fotodermatologii.
**Przetestowany u 55 dorosłych mężczyzn i kobiet w wieku 18–65 lat, ze wszystkimi rodzajami skóry, rozszerzonymi porami i niedoskonałościami, 100% skóry wrażliwej, skóry reaktywnej/wrażliwej na słońce (deklaracja) - co najmniej 70% uczestników miało fototypy I i II. Stosowany co najmniej dwa razy na dobę przed ekspozycją na słońce, nakładany ponownie co 2 godziny podczas przebywania na słońcu.

KTÓREGO PRODUKTU
POTRZEBUJESZ?

LUB

IDEALNE DOPASOWANIE
DO TWOJEJ SKÓRY

ZWYCIĘSKIE TRIO ANTHELIOS

 
ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku dermokosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji przeciwsłonecznej i skóry wrażliwej.
MÓJ PODSTAWOWY PRODUKT DO CODZIENNEJ OCHRONY PRZED SŁOŃCEM

Anthelios UVMUNE 400 Niewidoczny Fluid spf50+. Rewolucja w ochronie UV. Now...

SPRAWDŹ
ANTHELIOS ŻEL-KREM SPF 50+ zapewnia szerokie spektrum działania przed promieniam...
SPRAWDŹ

POSTHELIOS MELT-IN-GEL to balsam po opalaniu wzbogacony o substancje uzupełniają...

SPRAWDŹ

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z LINII

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku produktów chroniących przed słońcem. Bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych w zakresie ochrony przeciwsłonecznej oraz skóry wrażliwej na działanie słońca.

Czy wiesz
o tym?

DidYouKnow Desktop 1 | La Roche Posay

Rak skóry, odpowiedzialny za co trzeci nowy przypadek nowotworu*, jest problemem nas wszystkich.

* Źródło: Światowa Organizacja Zdrowia

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O
OCHRONIE PRZED SŁOŃCEM

placeholder Promienie UVB i UVA − czym się różnią i jaki jest ich wpływ na skórę?
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
placeholder Objawy niedoboru witaminy D
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
placeholder 10 porad, jak dbać o skórę ciała
PRZECZYTAJ WIĘCEJ