Aby odmienić życie skóry wrażliwej

Działania na rzecz poprawy jakości życia osób ze skórą wrażliwą

Img_Działania na rzecz poprawy jakości życia osób ze skórą wrażliwą

Od chwili utworzenia Laboratorium Dermatologicznego La Roche-Posay w 1975 roku, jego pracownicy robią wszystko co w ich mocy, aby poprawić jakość życia osób ze skórą wrażliwą.  Starania te są realizowane między innymi poprzez opracowywanie produktów do pielęgnacji, które charakteryzują się  To również realizowanie działań zmierzających do przemiany życia osób pragnących zaprzyjaźnić się ze skórą, która niekiedy wydaje im się „obca”, co nierzadko ma miejsce u pacjentów z atopią. Odkryj trzy działania, za pomocą których wcielamy w życie nasze zobowiązanie do pomocy osobom o każdym rodzaju skóry, w tym osobom o skórze najbardziej wrażliwej:

1

1. Podkreślanie piękna zamiast ukrywania niedoskonałości

Jaki jest cel warsztatów makijażu korekcyjnego, które prowadzimy od 20 lat?  Pokazujemy, że warto podkreślać naturalne piękno twarzy, aby zapomnieć o widocznych oznakach schorzeń skóry.

Dowiedz się więcej

2

2. Nakładanie maści dziecinną igraszką

W 80 szkołach atopii, które założyliśmy na całym świecie, dzieci uczą się, w jaki sposób mogą pozytywniej patrzeć na swoją chorobę i zdobywać coraz większą niezależność.

3

3. Walka z rakiem skóry

90% nowotworów skóry jest uleczalnych, o ile tylko zostaną odpowiednio wcześnie wykryte. La Roche-Posay wspiera działania na rzecz świadomości społecznej, poprzez pomoc w organizacji „Euromelanoma Days” — wydarzenia, podczas którego w ponad 30 krajach na całym świecie można przejść bezpłatne badanie skóry.