Wszystkie komentarze o:
EFFACLAR A.I.

Punktowy krem na zmiany trądzikowe

3337875609593
Zobacz szczegóły produktu
La Roche-Posay  Effaclar A.I. punktowy preparat na zapalne zmiany trądzikowe Ukierunkowany korektor zmian skórnych zdjęcie

Liczba opinii : 9

4.59

Autor: 

5

“ krem na trądzik Effaclar A.I. ”

mam córkę w wieku dojrzewania..heh, bunt, glany i głośno nastawiana muzyka to codzienność, lecz nie to mnie martwiło..córka ma cerę ma tłustą i skłonną do trądziku. wypryski pojawiają się na jej buźce niczym grzyby po deszczu:(krem punktowy Effaclar A.I. la Roche-Posay wyleczył moją córeczkę z kompleksów!łatwa aplikacja i efektywność to tylko niektóre zalety tego korektora niedoskonałości.nawilżającego kremu używa na co dzień, a po zapalnym stanie trądzikowym nie został nawet ślad:) cudo!

Autor: 

4

“ Łapka w górę I LIKE IT ”

Moja cera tłusta, łojotokowa z zmianami trądzikowymi i licznymi zaskórnikami na nosie, błyszczenie skóry w strefie T.
Czas testu: 7 dni, stosowanie rano
Tubka mała, może zbyt mała, dogodna aplikacja, konsystencja bardzo dobra.
Efekty stosowania: Zmniejszona liczba zaskórników na nosie, nawet w upalne dni cera matowa, oczyszczona, mniejsze wydzielanie sebum w okolicach czoła i brody. Tutaj zaskoczenie wydostanie na zewnątrz oraz zasuszenie drobnych zmian podskórnych, żadnych zmian ropnych.

Autor: 

5

“ cacuszko ”

A oto moje prywatne cacuszko! Pozostaje mi mieć nadzieję, że ten krem punktowy nigdy, ale to nigdy nie zostanie wycofany z produkcji.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły