Wszystkie komentarze o:
EFFACLAR DUO (+)

Krem zwalczający niedoskonałości skóry. Przeciw nawrotom.

3337872414084
Zobacz szczegóły produktu
EFFACLAR DUO (+) Effaclar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 333

5.0333

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Dzięki niemu czuję się piękna! :) ”

Effaclar Duo (+) jest fenomenalnym produktem, zarówno dla młodzieńczej, trądzikowej cery, jak dla cery dojrzałej z pewnymi niedoskonałościami. To on dostosowuje się do Nas i naszych potrzeb. Idealnym połączeniem jest stosowanie go wraz z żelem, który otrzymałam w zestawie. Skóra jest doskonale oczyszczona, dzięki czemu krem pięknie się wchłania, wyrównuje koloryt i sprawia, że buzia jest miła w dotyku. To dzięki niemu patrzę rano w lustro i jestem zadowolona! :) Dodatkowo elegancka, wąska tubka, która mieści się w każdej kosmetyczce- bosko!

Autor: 

Wiek: 40-49 lat

5

“ WYJĄTKOWY ”

Effaclar Duo(+) to najlepszy produkt zwalczający niedoskonałości jaki kiedykolwiek miałam i używałam.W bardzo szybkim tempie zwalcza "nieproszonych gości" nie wysuszając przy tym skóry.Idealnie łagodzi i wycisza skórę.Dodatkowo świetnie radzi sobie z wszelkimi śladami po trądziku, a używany systematycznie zapobiega powstawaniu nowych "niespodzianek".Krem ma lekką, delikatną formułę i szybko się wchłania.To produkt naprawdę godny polecenia.Nie należy być może do najtańszych, ale jest bardzo wydajny i co najważniejsze - skuteczny.Mała tubka - wielka moc :) Polecam wszystkim tym, którzy nadal poszukują produktu idealnego do walki z niedoskonałościami i stracili już nadzieję na znalezienie takiego.

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ udział w akcji "Skóra taka jak Ty" ”

Prawie miesiąc używam produktów do pielęgnacji otrzymanych ww. akcji. Zauważyłem, że moja skóra bardzo lubi się z tymi kosmetykami. Mam typową trądzikową cerę nastolatka i dotychczas używałem chyba za bardzo agresywnych środków do mycia a krem tylko sporadycznie. Dlatego skóra była zaczerwieniona z suchymi skórkami. Krem Effaclar w połączeniu z delikatnym żelem do mycia tej samej serii sprawia, że skóra wygląda o wiele lepiej. Nie jest podrażniona ani zaczerwieniona i jakby gładsza. Zmiany trądzikowe nadal się pojawiają (taki wiek) ale dużo łagodniejszej formie i nie są aż tak dokuczliwe jak wcześniej. Także polecam,

Autor: 

Wiek: 20-29 lat

5

“ Najlepszy z Najlepszych! :* ”

Na początku chcę Państwu podziękować z całego serca za to, że mogłam testować wasze produkty, które są nie do zastąpienia! Testowałam już na swojej buźce wiele produktów, polecanych przez dermatologów , natomiast efekty były bardzo późno i nie spełniały moich oczekiwań. Gdy już wasze kosmetyki przyszły do mnie -żel oraz krem Effaclar Duo (+), to natychmiast zaczęłam je testować rano i wieczorem :) obecnie jestem po 2-3 tygodniach testowania i moja opinia to NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH produktów jakie miałam i polecam KAŻDEMU!!!! nie obawiam się już pokazywać bez makijażu oraz moja pewność bardzo wzrosła :) obecnie oprócz żelu do mycia i Effaclar Duo(+) używam również krem do mycia Effaclar H oraz mgiełkę do twarzy Serozinc co sprawia, że każdego dnia jestem pod wrażeniem działania tych kosmetyków :)* Zostaniecie u mnie na bardzo, bardzo długo :*!

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Zbawiciel ”

Powiem krótko, zwięźle i na temat. Jest to jedyny produkt, który radzi sobie w pracy z cerą po kuracji izotretynoiną. Nie wysusza, nie wypala, a uspokaja i w magiczny sposób z dnia na dzień usuwa przebarwienia i wszystkich niemiłych gości na twarzy. Efekty widać z każdym użyciem. Lekka, przyjemna w zapachu formuła sprawia, że jest to produkt idealny. Wypróbowałam już miliony kremików i maści, Effaclar wygrywa!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Dobry zestaw ”

PO wypróbowaniu otrzymanego zestawu jestem bardzo zadowolona z efektu. Krem dobrze nawilżył moją skórę, natomiast żel doskonale poradził sobie ze zmywaniem makijażu. Nie odczuwałam po użyciu tych produktów żadnego dyskomfortu ściągania skóry czy jej lepkości. Kosmetyki mimo iż były to małe opakowania okazały się bardzo wydajne. Myślę, że już niedługo zakupie swój pełny zestaw tej firmy, która skradła moje serce i wpasowała w moje potrzeby pielęgnacji.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły