EFFACLAR
OCZYSZCZAJĄCY ŻEL

Oczyszczający żel do skóry tłustej

3337872411083
Zobacz szczegóły produktu
La Roche-Posay Effaclar oczyszczający żel w piance do skóry tłustej i wrażliwej zdjęcie

Liczba opinii : 32

5.032

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ żel effaclar do skóry tłustej ”

Żel świetnie oczyszcza skórę twarzy oraz szyji , jedyny, który mi odpowiada.

Autor: 

Wiek: 40-49 lat

5

“ Polecam również dla mężczyzn ”

Żel bardzo dobrze oczyszcza twarz. Bardzo dobrze spisuje się na skórze tłustej. Przetestowałem wiele specyfików natomiast na effaclar żel trafiłem przypadkowo podczas promocji i na razie nie zamierzam go zmieniać.

Autor: 

5

“ Ulubiony ”

Jest to mój ulubiony żel, dzięki niemu moja buzia jest dokładnie oczyszczona, a ponadto mniej się błyszczy. Nie wyobrażam sobie zamienić go na żaden inny produkt!

Autor: 

5

“ Effaclar żel to mój sposób na pielęgnację cery tłustej w domu ”

Nie wyobrażam sobie, abym mogła używać innego kosmetyku do oczyszczania mojej jednocześnie tłustej i wrażliwej skóry, niż właśnie żelu Effaclar. Pomógł mi on opanować nadmierne przetłuszczanie się twarzy, a przy tym nie uczula i nie podrażnia, jak to robiło większość produktów, które miałam... Z ręką na sercu polecam żel La Roche-Posay do oczyszczania tłustej cery ;-)

Autor: 

5

“ Łagodnie oczyszczający żel do twarzy ”

Mam problem z twarzą wrażliwą i tłustą choć już dawno nie jestem nastolatką. Jakiś czas temu koleżanka z pracy poleciła mi wypróbowanie żelu Effaclar. Zachwalała że to łagodny żel do twarzy i na pewno mi pomoze. Używam go dwa razy dziennie wieczorem myję twarz szmatką muślinową z odrobiną tego żelu i mam naprawdę oczyszczoną buzię.Na początku nie wierzyłam że żel do twarzy pomoże na rozszerzone pory i błyszczenie, ale jest zupełnie inaczej.Cena żelu La Roche Effaclar adekwatna do jakości.Polecam

Autor: 

4

“ Dobrze oczyszczający żel do skóry tłustej Effacla ”

Przyjaciółka poleciła mi oczyszczający żel do skóry tłustej Effaclar La Roche-Posay i muszę powiedzieć, że jestem w nim absolutnie zakochana. Nigdy nie miałaam tak dobrego oczyszczającego żelu do twarzy, który świetnie zmywa makijaż, ale nie wysusza skóry. Odkąd go używam nie mam już żadnych podrażnień, a moja tłusta skóra zdecydowanie mniej się błyszczy. Cena może nie była najniższa, ale moim zdaniem jest dopasowana do działania tego żelu, a poza tym on jest bardzo wydajny

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły