Wszystkie komentarze o:
KERIUM DS INTENSYWNA KURACJA PRZECIWŁUPIEŻOWA

Intensywna kuracja przeciwłupieżowa

3433422407268
Zobacz szczegóły produktu
La Roche-Posay. Kerium DS Intensywna kuracja przeciwłupieżowa. Szampon mikro-złuszczający, zdjęcie

Liczba opinii : 5

5.05

Autor: 

5

“ Szampon kuracja przeciwłupieżowa - skuteczny! ”

Łupież pojawił się u mnie w niewyjaśnionych okolicznościach jakieś pół roku temu. Na początku leczyłam go szamponami przeciwłupieżowymi z drogerii, ale nie przyniosły one widocznej poprawy. Dopiero na jednym z forum, które odwiedzam regularnie, ktoś polecił mi leczniczy szampon z apteki - kuracja przeciwłupieżowa La Roche-Posay, który okazał się naprawdę skuteczny w działaniu. Łupież dosłownie zmniejszał się z dnia na dzień i pozbyłam się uporczywego swędzenia głowy. Jak najbardziej polecam!

Autor: 

4

“ Fajny szampon na łupież ”

Długo szukałam skutecznego środka na łupież. Stosowałam naturalne sposoby na łupież, kupowałam rozmaite szampony i nic. Ostatnio przewinęło mi się dużo opinii o La Roche-Posay Kerium i postanowiłam kupić ten szampon. Niestety cierpię na łupież głowy już od dobrych kilku lat i niewiele pomagało, ale teraz mój problem znacznie się zmniejszył, chociaż stosowałam szampon dopiero kilka razy. Mam nadzieję, że z końcem butelki zapomnę o łupieżu:)

Autor: 

5

“ Łupież z głowy dzięki kuracji Kerium ”

Od kilku miesięcy walczyłam z suchym łupieżem na głowie i nie mogłam się go pozbyć, a to bardzo uciążliwy problem:/ Długo szukałam sposobu na łupież, a problem regularnie powracał. Postanowiłam kupić szampon przeciwłupieżowy w aptece. Padło na Kerium od La Roche-Posay i to był strzał w dziesiątke! To bardzo dobry szampon przeciwłupieżowy, który zwalcza problem i zapobiega jego nawrotom, a skóra głowy przestaje swędzieć:) Po 3 tygodniach regularnego stosowania zapomnialam, że miałam kiedyś łupież

Autor: 

5

“ Środek na łupież ”

łupież na głowie, łupież na ramionach, wszędzie.. jakiś dramat. każdy szampon przeciwłupieżowy, (a już wiele ich przetestowałam) dawał mierne efekty..:/ z polecenia siostry zainwestowałam w szampon na łupież i swędzenie marki La Roche-Posay o nazwie Kerium. ten niedrogi środek na łupież pozwolił mi pozbyć się go raz na zawsze! :) Łupież nie powraca, włosy wyglądają estetycznie,bo szampon kerium spisał się na medal! :) stosuję go już 2 tyg, rezultaty zauważyłam po pierwszym użyciu, polecam!!

Autor: 

5

“ ŚWIETNY SZAMPON ”

“Kerium” zaczęłam używam jako kurację przeciwłupieżową kilka miesięcy temu. od tej pory nawracający łupież ustał , przeszedł też świąd skóry głowy. szampon przeciwłupieżowy naprawdę godny polecenia, bardzo skuteczny i delikatny, dobrze wpływa na włosy i skórę głowy… naprawdę polecam w przypadku uporczywego łupiezu. znaczna poprawa w porównaniu z wcześniejszym uzywaniem drogeryjnych kosmetykow... u mnie efekt bardzo na tak ;)

    Wybrane dla Ciebie

    Zobacz wszystkie artykuły