Wszystkie komentarze o:
LIPIKAR ŻEL MYJĄCY

Oczyszczający żel myjący do skóry wrażliwej

3337872418778
Zobacz szczegóły produktu
Żel myjący, La Roche-Posay, Lipikar

Liczba opinii : 125

5.0125

Autor: 

5

“ Najlepszy do skóry wrażliwej! ”

Mam atopową skórę, więc z łatwością rozpoznaję co jest dla niej dobre, a co nie. Kiedy jest coś nie tak, od razu sygnalizuje szczypaniem.Żel Lipikar zaakceptowała od pierwszego użycia! Stosując go odczuwam komfort, nawilżenie i złagodzenie podrażnień. Bardzo polecam wrażliwcom.

Autor: 

4

“ Przydatny kosmetyk ”

Żelu używałam razem z prawie półtorarocznym synkiem i przy mały dziecku któremu trudno jest usiedzieć dłużej niż 3 sekundy jest to świetny kosmetyk. Delikatnie myje, nawilża i chroni wrażliwą skórę. Czasem za bardzo się "ślizgał" ale być może po prostu za dużo go wycisnęłam. Polecam dla dorosłych i dzieci

Autor: 

5

“ Must have! ”

Podeszłam sceptycznie, ponieważ wszyscy w rodzinie mamy wrażliwą skórę i mamy za sobą wypróbowaną całą gamę produktów, z których żaden nie dał sobie rady z suchą skórę mojej dwulatki.
Lipikar to zmienił. Skóra jest gładka, nawilżona, córeczka nie skarży się na ból. I ten zapach <3
Przyznaję bez bicia - czasem podbieram ;)
Polecam wszystkim - zarówno z problemami skórnymi, jak i bez :)

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Niezastąpiony do kąpieli ”

Odkąd odkryłam żel myjący Lipikar moje problemy z suchą skóra przestały istnieć. Żel delikatnie oczyszcza skórę, a jednocześnie pielęgnuje ją już podczas kąpieli. Stosuję go nawet podczas kąpieli mojej 5-miesięcznej córki i sprawdza się idealnie!
Lipikar żel myjący La Roche Posay to zdecydowanie mój faworyt jeśli chodzi o kosmetyk pod prysznic do kąpiel dla dzieci i dorosłych. Nie zamienię go na nic innego.

Autor: 

4

“ Dobre działanie w połączeniu z przyjemnym zapachem ”

Polubiłam go od pierwszego momentu ze względu na zapach - przyjemny, odświeżający. Jest to produkt wydajny, idealny do codziennego stosowania, gdyż świetnie pielęgnuje i oczyszcza skórę. Aplikacja jest łatwa i przyjemna, jego minusem jest jedynie cena i dosyć trudne otwieranie zatyczki. Uniwersalny kosmetyk do stosowania przez całą rodzinę, a szczególnie członków z problemami skórnymi. Polecam!

Autor: 

5

“ Bezpieczny poniedziałkowy poranek , gdy otula nas LIPIKAR. ”

Poniedziałek. Ponury początek tygodnia. Deszczowy. Owijam się moim cieplutkim szlafrokiem. Kierunek łazienka. Moja dwuletnia gwiazda zdejmuje Lipikar. Poranne mycie. Ja. Ona. Lala. Jeden kosmetyk, a tyle zastosowań - bo dla całej rodziny. Nie boję się, że coś wpłynie do oczu, że coś nie dla niej. Łatwo się rozprowadza. Zapach przyjemny. Opakowanie idealne. Dla mnie. Dla niej. Dla lali. Z tak otuloną skórą - ukojoną, zaczynamy dzień...

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły