LIPIKAR BALSAM AP+

Balsam uzupełniający poziom lipidów

3337872418587
Zobacz szczegóły produktu
Lipikar Balsam AP+ BALSAM UZUPEŁNIAJĄCY POZIOM LIPIDÓW zdjęcie

Liczba opinii : 72

5.072

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ polecam ”

Byłam nastawiona sceptycznie do tego produktu. Słyszałam kilka negatywnych opinii. Dostałam balsam do testów i jestem zachwycona. Skóra jest nawilżona, a swędzenie i łuszczenie odeszło w niepamięć. Mój komfort życia znacznie się poprawił. Balsam z powodzeniem stosuję tez u mojego synka. Kosmetyk jest niezwykle delikatny nawet dla malutkiego dziecka.

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Idealny balsam ”

Skóra po jego zastosowaniu jest odpowiednio nawilżona. Brak jakichkolwiek tutaj podrażnień. I najważniejsze jest to produkt uniwersalny: stosuję go ja, mój mąż jak i synek. Jest wydajny, łatwo się rozprowadza i składniki są dostosowane do potrzeb skóry. Polecam.

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ Umowa na czas nieokreślony ”

Nasza skóra na zastąpienie dotychczasowych kosmetyków ,balsamem Lipikar Baume Ap+, zareagowała po prostu szczęściem. W niepamięć odeszła nadmierna suchość -nastąpiła era zdrowej,miękkiej i sprężystej skóry. Zaopiekował się nią niewidzialny film, który zabezpieczył ją przed przesuszeniem. Lubimy jej używać zwłaszcza rano, bo tu zwykle pojawiał się największy problem. Inne kosmetyki lubiły zaogniać problem,sprawiając że skóra była podrażniona i szybko się przesuszała w ciągu dnia, wprowadzając mnie i moje dziecko w stan uogólnionego dyskomfortu. Przy tym produkcie tego efektu nie ma. Tym bardziej, że z czasem, pod wpływem tak łagodnego traktowania skóra fajnie się uelastyczniła i wzmocniła. W końcu nasza skóra jest w stanie, który nas zadowala. Polecam każdemu, kto ma problem z nadmierną suchością,wrażliwością i alergią.

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Ukojenie przez łagodzenie ”

Syn zmaga się z podrażnieniami na skórze o podłożu atopii. Zmiany występują na rączkach i nóżkach, skóra jest przesuszona, szorstka, miejscami zaczerwieniona. Po zimie zawsze jest gorzej. Stosowaliśmy różne specyfiki, i te apteczne i te całkowicie naturalne, niestety z różnym skutkiem (sterydy to ostateczność). Codzienne nakładanie balsamów, emulsji, kremów, olejów, maści, kąpiele w emolientach i co tam jeszcze wymyślono spowodowało jego niechęć to tychże czynności. Lipikar Balsam AP+ stosowaliśmy dwa razy dziennie: rano i wieczorem przez cztery tygodnie. Cóż mogę powiedzieć: jestem zauroczona! Efekty systematycznego stosowania widać i czuć. Skóra jest wyraźnie gładsza, mniej podrażniona, zniknęło zaczerwienienie. Wiem, że jeszcze daleka droga przed nami, by doprowadzić skórę mojego synka do stanu idealnego, ale Lipikar jest naszym światełkiem w ciemności azs. Dzięki niemu skóra jest przyjemna w dotyku, aż chce się ją głaskać. Najbardziej cieszy mnie jednak to, że mój dwulatek nie buntuje się przed nakładaniem balsamu (wiecie jaka to przyjemność smarować stawiającego jawny opór dwulatka? szczerze odpowiem: wątpliwa). Przyznam, że sama podkradałam balsam co jakiś czas i smarowałam moje nogi, bo wyglądam jak córka młynarza (skóra łuszcząca się, wygląda jakby ktoś mnie mąką osypał) i rzeczywiście już po kilku użyciach jest poprawa, a po pierwszym tworzy sie fajna warstwa okluzji. Co do innych cech balsamu: odpowiada mi ledwie wyczuwalny, przyjemny zapach (nie jest to zapach typowo apteczny, raczej taki delikatny), ponieważ nie używamy żadnych płynów do płukania czy intensywnych proszków i na wszelkie zapachy jesteśmy już wyczuleni. Duże ułatwienie aplikacji balsamu stanowi pompka (nic się nie rozlewa) i możliwość odkręcenia zakrętki (nic się dzięki temu nie zmarnuje). Balsam jest wydajny, jak pisałam wcześniej, długo go używamy, a jeszcze troszkę go zostało. Szybko się wchłania, co jest dla mnie ważne, zwłaszcza przy niecierpliwym dziecku, które od razu chce zakładać ubranie czy piżamę. Cieszę się, że balsam nie zawiera parabenów i SLS, szkoda, że zawiera peg-i i olej mineralny, no ale skoro działa i są efekty... Odnoszę wrażenie, że za tym balsamem kryje się wiedza technologiczna i lata doświadczenia. Myślę, że jest to dobre rozwiązanie dla osób o wymagającej skórze, na tyle dobre, że warto spróbować.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Dla małego atopika ”

Produkt pod względem jakości jest bardzo dobry. Natłuszcza, koi suchą skórę i łagodzi swędzenie. Jest dla skóry atopowej. Balsam wspaniale odżywia, nawilża i natłuszcza.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ ulga ”

Testujemy ten balsam od niespełna 3 tygodni u córeczki (w ramach Rodziny Lipikar). Balsam okazał się niebywale pomocny. skóra nie jest już tak szorstka i nie wymaga trzykrotnego smarowania dziennie. Zamierzamy wkrótce spróbować balsam kojący. Jest on naprawdę wspaniałą alternatywą w walce z AZS. POLECAM

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły