Wszystkie komentarze o:
ROSALIAC CC KREM DO TWARZY

Kompleksowo korygujący krem do codziennej pielęgnacji skóry naczynkowej

3337872414213
Zobacz szczegóły produktu
La Roche-Posay Krem ROSALIAC CC Krem do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do zaczerwienień zdjęcie

Liczba opinii : 15

5.015

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ cc ”

W końcu powstał krem, podkład itp, który sprawia, że czujesz się piękna mimo wiecznie zaczerwienionych policzków, z cc zaczerwienienia ukryte, kolor twarzy wyrównany. Przyznam, iż na początku pomyślałam znowu mi coś wcisnęli - coś co się nie sprawdzi, przecież to jeden z miliona kremów podobny do innych. Pierwsze użycie- szok - nie roluje się, nie warzy, jest taki o jakim marzyłam od zawsze. Będzie już na zawsze w moich kosmetykach.

Autor: 

5

“ Moje odkrycie ”

Witam, odkryłam niedawno, że moje zaczerwienienia na twarzy to ŁZS, reaguje alergicznie na większość kosmetyków, nie mówiąc o fluidach. Z tym kremem jest inaczej, bardzo go lubię i nie rozstajemy się od jakiegoś czasu.

Autor: 

5

“ Rosaliac CC - dobry dla skóry naczynkowej ”

Słyszałam wiele pozytywnych opinii o kremie cc La Roche-Posay i postanowiłam przetestować go na własnej skórze. Tym bardziej, że używałam już wiele kremów wyrównujących koloryt i żaden nie był w pełni satysfakcjonujący. Rosaliac CC jest inny niż kremy, które do tej pory miałam. Idealnie wygładza skórę, ujednolica koloryt, a zaczerwienienia i pękające naczynka są niewidoczne! Jak dla mnie to najlepszy krem cc dla mojej naczynkowej skóry ;-)

Autor: 

5

“ Krem Rosaliac CC i po wypiekach ani śladu! ”

Moja skóra jest bardzo wrażliwa i ma nierównomierny koloryt. Jest pełna przebarwień po trądziku i wypieków, co wiąże się właśnie z jej nadwrażliwością. Odkąd stosuję krem Rosaliac CC od La Roche-Posay mam pięknie ujednolicony koloryt skóry. Z ręką na sercu polecam ten krem/podkład cc na zaczerwienienia. Moim zdaniem to dobry kosmetyk, w który warto zainwestować. Ja daję mu 5/5!

Autor: 

5

“ Krem CC La Roche Posay - jeden z lepszych ”

Kiedy zauważyłam na swojej skórze skłonność do zaczerwienień oraz pękania naczynek, momentalnie przerzuciłam się z kosmetyków drogeryjnych na apteczne - w tym z kremów BB na bardziej lecznicze kremy CC. Ale muszę przyznać, że żaden nie pomógł mi tak jak krem La Roche Posay Rosaliac CC. Nie tylko ukrył, ale przede wszystkim zredukował moje zaczerwienienia! Do tego Rosaliac cc creme jako jeden z niewielu posiada wysoki filtr spf 30, który skutecznie chroni moją skórę przed słońcem. polecam!!!

Autor: 

5

“ Krem CC - na moje na zaczerwienienia dobry ”

Jeszcze do niedawna nie wiedziałam, że różnica między kremem bb a kremem cc jest tak znacząca… Dlatego stosowałam ten pierwszy zamiast poszukać bardziej specjalistycznego kremu CC do cery naczynkowej. Pierwszy krem CC kupiłam w drogerii, ale nie pomógł mi on tak, jak ten La Roche-Posay z apteki. Kremy CC Rosaliac może i mają trochę wyższą cenę, ale stały się niejako lekiem na moje zaczerwienienia, dlatego podtrzymuję wszelkie powyższe pozytywne opinie na ich temat!

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły