Product_Header_AntheliosEcoResponsable_INT_2020

ANTHELIOS MLECZKO FAMILIJNE SPF 50+

Bardzo wysoka ochrona UVA i UVB

“Anthelios XL SPF 50+ to gwarancja bezpiecznego opalania się!”

Długo szukałam kosmetyku, który zawierałby wysoki filtr i był przy tym naprawdę skuteczny. Co prawda miałam wiele kremów z SPF 30 a nawet SPF 30+, ale nie zauważyłam, aby rzeczywiście działały. Dlatego też bardzo się zdziwiłam, jak pierwszy raz użyłam mleczka Anthelios. On serio działa, chroni przed słońcem i co najlepsze super sprawdza się przy mojej tłustej cerze, bo nie zapycha jej ;-)

Przeczytaj

  Anthelios XL SPF 50+ Mleczko do ciała od La Roche-Posay gwarantuje bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną, przed promieniowaniem UVA oraz UVB. Krem do opalania z wysokim filtrem skutecznie zapobiega poparzeniom słonecznym oraz reakcjom skórnym na skutek intensywnego nasłonecznienia skóry. Mleczko do opalania pozostawia uczucie komfortu. Dodatkowo nawilża skórę ciała, czyni ją miękką i gładką oraz nie pozostawia białych śladów.

  Tuba 250 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Anthelios SPF 50 + to innowacyjny krem z filtrem zapewniający doskonałą ochronę przed słońcem. Specjalne filtry zabezpieczające przed promieniowaniem UVA/ UVB pozwalają na fotostabilną i szeroką ochronę skóry, aby uniknąć poparzeń skóry.
   Mleczko do opalania Anthelios SPF 50 + to wodoodporny krem przeciwsłoneczny o przyjemnej konsystencji zapewniającej komfortową aplikację. Innowacyjne filtry  MEXOPLEX® SX i XL zapewniają niezawodną ochronę przed promieniowaniem UVA oraz UVB.
   Ten krem chroniący przed słońcem zapobiega poparzeniom słonecznym oraz minimalizuje ryzyko trwałych uszkodzeń komórek skóry w wyniku wystawienia na intensywne słońce.
   Nie powoduje powstawania zaskórników, bardzo wodoodporny.

   Skuteczność

   Anthelios SPF 50 +:
   •  nawilża skórę, pozostawiając ją gładką,
   •  chroni skórę przed słonecznymi poparzeniami nawet przy intensywnym słońcu,
   •  zapobiega powstawaniu reakcji skórnych w związku z ekspozycją na promienie słoneczne,
   •  niweluje ryzyko uszkodzenia komórek skóry w wyniku działań promieni UV

   Aplikacja

   Krem z filtrem Anthelios SPF 50 + należy nałożyć na skórę ok. 30 minut przed wyjściem na słońce. Zaleca się powtarzanie aplikacji mleczka co dwie godziny dla zachowania pełnej ochrony lub częściej - w przypadku kąpieli lub spocenia się.
   La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Bardzo wysoka ochrona Mleczko do ciała zdjęcie

   Rekomendacja La Roche-Posay

   Twoja rutyna pielęgnacyjna z Anthelios

   Aby odmienić życie skóry wrażliwej

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.