\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Products

CICAPLAST BAUME B5

Kojący balsam regenerujący

“Ukojenie w tubce”

Cicaplast Baume B5 to dla mnie wybawienie. Mam suchą skórę, która przez to często pęka. Po balsamie skóra bardzo szybko się regeneruje, nie jest szorstka, a pieczenie znika praktycznie natychmiast. Zaczynałam od małego opakowania, teraz na pewno kupię większe. Polecam!

Przeczytaj

  Cicaplast Baume B5 od La Roche-Posay to kojący balsam regenerujący, który skutecznie łagodzi podrażnienia, suchość i inne oznaki wrażliwej skóry u dzieci, jak i u dorosłych. Zaawansowana formuła przynosi natychmiastowe ukojenie dla popękanej i szorstkiej skóry. Krem regenerujący naskórek Cicaplast B5 otula skórę nawilżającym opatrunkiem, dzięki czemu niedogodności związane z wrażliwością ustępują, czyniąc skórę gładką i miękką.

  Tubka 40 ml i 100 ml

  Właściwości

  Profesjonalna pielęgnacja skóry wrażliwej. Zaawansowana formuła, by wyeliminować podrażnienia naskórka i pieczenie skóry. Natychmiastowe ukojenie. Głęboka regeneracja.
  La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 to skuteczny balsam regenerujący, który przynosi ukojenie podrażnionej skórze.
  Potężna moc działania, by zwalczyć skutki podrażnienia naskórka:
  • spękania,
  • szorstkość,
  • otarcia,
  • suchość.
  Zaawansowana formuła to unikalna kombinacja składników, dzięki której łagodny balsam do ciała działa już od pierwszego zastosowania. Połączenie nawilżającego masła Karite i gliceryny, kojącego panthenolu, regenerującego madekasozydu oraz kompleksu mineralnego sprawia, że kojący balsam regenerujący przynosi natychmiastową ulgę. Może być stosowany przez dorosłych, dzieci i niemowlęta.

  Skuteczność

  Skóra staje się bardziej nawilżona i ukojona. Znika suchość, uczucie ściągnięcia i pieczenia. Z dnia na dzień odzyskuje miękkość i gładkość.

  Aplikacja

  La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 to balsam regenerujący dla niemowląt dzieci i dorosłych przeznaczony do codziennego stosowania.
  Niewielką ilość produktu należy nałożyć na skórę dotkniętą podrażnieniami i delikatnie wmasować. Poczekać do wchłonięcia.
  Balsam należy stosować w ramach codziennej pielęgnacji oraz zawsze wtedy, gdy pojawia się dyskomfort spowodowany suchą, szorstką i podrażnioną skórą.
  La Roche-Posay CICAPLAST BAUME B5 KOJĄCY BALSAM REGENERUJĄCY zdjęcie

  Zobowiązanie La Roche-Posay

  Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.