v_header-range_default.jpg

CICAPLAST BAUME B5

Kojący balsam regenerujący

“Ukojenie w tubce”

Cicaplast Baume B5 to dla mnie wybawienie. Mam suchą skórę, która przez to często pęka. Po balsamie skóra bardzo szybko się regeneruje, nie jest szorstka, a pieczenie znika praktycznie natychmiast. Zaczynałam od małego opakowania, teraz na pewno kupię większe. Polecam!

Przeczytaj

  Cicaplast Baume B5 od La Roche-Posay to kojący balsam regenerujący, który skutecznie łagodzi podrażnienia, suchość i inne oznaki wrażliwej skóry u dzieci, jak i u dorosłych. Zaawansowana formuła przynosi natychmiastowe ukojenie dla popękanej i szorstkiej skóry. Krem regenerujący naskórek Cicaplast B5 otula skórę nawilżającym opatrunkiem, dzięki czemu niedogodności związane z wrażliwością ustępują, czyniąc skórę gładką i miękką.

  Tubka 40 ml i 100 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Profesjonalna pielęgnacja skóry wrażliwej. Zaawansowana formuła, by wyeliminować podrażnienia naskórka i pieczenie skóry. Natychmiastowe ukojenie. Głęboka regeneracja.
   La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 to skuteczny balsam regenerujący, który przynosi ukojenie podrażnionej skórze.
   Potężna moc działania, by zwalczyć skutki podrażnienia naskórka:
   • spękania,
   • szorstkość,
   • otarcia,
   • suchość.
   Zaawansowana formuła to unikalna kombinacja składników, dzięki której łagodny balsam do ciała działa już od pierwszego zastosowania. Połączenie nawilżającego masła Karite i gliceryny, kojącego panthenolu, regenerującego madekasozydu oraz kompleksu mineralnego sprawia, że kojący balsam regenerujący przynosi natychmiastową ulgę. Może być stosowany przez dorosłych, dzieci i niemowlęta.

   Skuteczność

   Skóra staje się bardziej nawilżona i ukojona. Znika suchość, uczucie ściągnięcia i pieczenia. Z dnia na dzień odzyskuje miękkość i gładkość.

   Aplikacja

   La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 to balsam regenerujący dla niemowląt dzieci i dorosłych przeznaczony do codziennego stosowania.
   Niewielką ilość produktu należy nałożyć na skórę dotkniętą podrażnieniami i delikatnie wmasować. Poczekać do wchłonięcia.
   Balsam należy stosować w ramach codziennej pielęgnacji oraz zawsze wtedy, gdy pojawia się dyskomfort spowodowany suchą, szorstką i podrażnioną skórą.
   La Roche-Posay CICAPLAST BAUME B5 KOJĄCY BALSAM REGENERUJĄCY zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.