v_header-range_default.jpg

CICAPLAST
BAUME B5 SPF50

Odbudowuje naskórek. Koi. Ochrona przeciw przebarwieniom.

“Cicaplast Baume B5 - bardzo uniwersalny krem!!!”

Cicaplast od La Roche-Posay jest ze mną już bardzo długo. Sięgam po niego w różnych sytuacjach. Jak mam zaczerwienioną i podrażnioną twarz. Jak chcę zlikwidować jakieś przebarwienia, ale też na znamiona, gdy wychodzę się opalać, bo tek krem ma filtr SPF 50. To bardzo uniwersalny produkt, a przy tym naprawdę skuteczny, co rzadko się spotyka… Nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez tego kremu do twarzy.

Przeczytaj

  Cicaplast Baume B5 SPF 50 od La Roche-Posay to niezawodny krem dla podrażnionej skóry oraz pokrytej tatuażem, w celu zabezpieczenia jej przed szkodliwym działaniem promieni UV. Cicaplast odbudowuje naskórek, koi skórę, a także chroni ją przed powstawaniem brązowych i czerwonych przebarwień. Zaawansowana formuła kremu przynosi natychmiastową ulgę oraz przeciwdziała swędzeniu i pieczeniu skóry.

  Tubka 40ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Podrażnienia skóry. Skóra z tatuażem narażona na działanie promieni UV.
   Optymalnie regeneruje naskórek [Madekasozyd]. Przynosi ulgę i komfort, przeciwdziała swędzeniu skóry [Pantenol]. Zapobiega powstawaniu czerwonych i brązowych przebarwień oraz chroni skórę z tatuażem. [Bardzo wysoka ochrona UVA/UVB SPF 50] + [Procerad™, opatentowany ceramid]
   Zmniejszenie zaczerwienienia. Zmniejszenie uczucia pieczenia.

   Aplikacja

   Nie stosować na rany.
   Omijać okolice ust i oczu.
   CICAPLAST BAUME B5 SPF50 Cicaplast, od La Roche-Posay

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.