TONIK KOJĄCY FIZJOLOGICZNE PH

Delikatny tonik łagodzący do skóry wrażliwej

“Tonik do twarzy La Roche-Posay to podstawa mojej pielęgnacji”

Bardzo przykładam się do pielęgnacji mojej wrażliwej cery i dlatego nie wyobrażam sobie jej bez tonizowania twarzy. Do tego używam toniku kojącego o fizjologicznym pH. Tonik do twarzy od La Roche-Posay fajnie sprawdza się po demakijażu i jest to naprawdę dobry tonik dla wrażliwej skóry. Przede wszystkim dlatego, że nie podrażnia, ale łagodzi i fajnie odświeża ;-)

Przeczytaj

  Łagodzący tonik od La Roche-Posay nie tylko koi skórę, ale i przywraca jej fizjologiczne pH. Jego kojące działanie sprawia, że skóra odzyskuje promienny wygląd, a dodatkowo cera jest dobrze przygotowana do nałożenia kremu pielęgnacyjnego. Tonik zmniejsza zaczerwienienia oraz podrażnienia skóry. Idealnie nadaje się do codziennego użytku przez kobiety posiadające skórę skłonną do alergii.

  Przezroczysta niebieska butelka z tworzywa PET z kapslem 200 ml.

  Właściwości

  Sprawdzona formuła, by przywrócić skórze fizjologiczne pH. Tonizuje i działa kojąco. Eliminuje podrażnienia i zaczerwienienie. Idealny do codziennego stosowania na skórze wrażliwej.

  Tonik kojący La Roche-Posay to doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień i alergii. Działa natychmiast, eliminując uczucie dyskomfortu. Łagodzi podrażnienia i zmniejsza widoczność zaczerwienienia. Tonizuje i koi.
  Zawiera starannie dobrane składniki:
  • składniki odświeżające by tonizować bez podrażnień,
  • woda termalna La Roche-Posay, by koić i przyspieszyć regenerację.

  Skuteczność

  Znika uczucie szorstkości i suchości. Skóra staje się ukojona i odzyskuje promienny wygląd. Jest idealnie przygotowania do nałożenia kremu pielęgnacyjnego.

  Aplikacja

  Tonik do twarzy La Roche-Posay to produkt uzupełniający codzienną pielęgnację. Można stosować go niezależnie lub po demakijażu.
  Niewielką ilością preparatu należy zwilżyć bawełniany wacik i delikatnie przemywać skórę twarzy. Omijać okolice oczu. Nie spłukiwać.
  Łagodzący tonik do skóry wrażliwej stosować każdego dnia: rano i /lub wieczorem.
  La Roche-Posay TONIK KOJĄCY FIZJOLOGICZNE PH zdjęcie

  Zobowiązanie La Roche-Posay

  Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.