v_header-product_kerium2_INT.jpg (LP15612)

KERIUM SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY (ŁUPIEŻ SUCHY)

Przeciwłupieżowy szampon-krem o działaniu mikrozłuszczającym

“Szampon przeciwłupieżowy dobry dla dzieci”

Długo zastanawiałam się, jaki szampon przeciwłupieżowy wybrać dla moich dorastających dzieci i w końcu zdecydowałam się na szampon Kerium od La Roche Posay, gdyż cieszył się on najlepszymi opiniami wśród internautów. Przyznaję rację wszystkim moim poprzednikom, którzy twierdzą, że to skuteczny szampon przeciwłupieżowy z apteki. Po całej kuracji łupież zniknął z włosów, a wraz z nim swędzenie głowy. Włosy stały się też ładniejsze i pełne blasku. Szczerze polecam ten szampon na łupież.

Przeczytaj

  Kerium Szampon przeciwłupieżowy (łupież suchy) od La Roche-Posay skutecznie zwalcza przyczyny i objawy łupieżu suchego. Produkt jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji, a z każdym dniem minimalizuje widoczność łupieżu oraz towarzyszący temu świąd skóry głowy i brak blasku włosów.

  Butelka 200 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Zaawansowana formuła, by zwalczyć przyczyny i objawy łupieżu suchego. Wysoka skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi.WSKAZANIA: Łupież suchy, rozproszony we włosach. Włosy pozbawione blasku.

   La Roche-Posay to szampon przeciwłupieżowy, który działa od pierwszego zastosowania. Eliminuje objawy łupieżu suchego, dzień po dniu zwalczając przyczyny jego powstawania. Zapobiega nawrotom, dzięki czemu włosy odzyskują zdrowy wygląd i blask.
   Wysoka skuteczność to zasługa składników o sprawdzonym działaniu. Mikrozłuszczający LHA (kwas lipidohydroksylowy) usuwa zrogowaciały naskórek, redukując widoczność białych płatków łupieżu. Dodatek gliceryny działa nawilżająco na suchą skórę głowy.
   Daje spektakularne rezultaty w przypadku umiarkowanego łupieżu występującego sporadycznie.

   Skuteczność

   Łupież znika i nie ma tendencji do nawrotu. Skóra zostaje ukojona. Włosy nabierają elastyczności i blasku.

   Aplikacja

   Szampon przeciwłupieżowy Kerium przeznaczony jest do codziennego stosowania - zamiast standardowych szamponów pielęgnacyjnych.
   Niewielką ilość preparatu należy nanieść na wilgotne włosy, a następnie starannie wmasować. Pozostawić na kilka chwil i dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność można powtórzyć.
   Delikatny szampon przeciwłupieżowy można stosować samodzielnie lub jako element intensywnej kuracji przeciwłupieżowej. W przypadku uciążliwego łupieżu, można zastosować Kerium DS Szampon- Intensywna Kuracja.
   La Roche-Posay Kerium Szampon przeciwłupieżowy (łupież suchy). Kremowy szampon przeciwłupieżowy. Mikro-złuszczający. Do częstego stosowania. zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.