\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Ranges v_header-product_kerium2_INT.jpg

KERIUM SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Kerium szampon przeciw wypadaniu włosów do częstego stosowania

“Naprawdę dobry szampon przeciw wypadaniu włosów”

Z nadmiernym wypadaniem włosów mam do czynienia praktycznie każdego roku, zawsze na przełomie lata i jesieni. Stosowałam różne szampony przeciw wypadaniu włosów - i te z drogerii i te z apteki, aż wreszcie trafiłam na szampon przeciw wypadaniu włosów Kerium La Roche-Posay i mogę powiedzieć, że problem z wypadaniem włosów mam z głowy ;-) Na ten leczniczy szampon przestawiam się zawsze pod koniec lata i stosuje go przez całą jesień i wypadających włosów jest zdecydowanie mniej niż wcześniej.

Przeczytaj

  Kerium Szampon przeciw wypadaniu włosów od La Roche-Posay skutecznie przerywa cykl nadmiernej utraty włosów, a przy tym jest przystosowany nawet do częstego stosowania. Produkt dobrze wspiera inne kuracje zapobiegające wypadaniu włosów. Szampon dodaje włosom objętości, zagęszcza je oraz poprawia ogólną kondycję, dzięki czemu są zdrowsze i odporniejsze na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Mogą go stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

  Butelka 200 ml

  Właściwości

  Innowacyjna formuła, by przerwać cykl utraty włosów. Wspiera intensywne kuracje przeciw wypadaniu - okresowe lub trwałe. Przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Skuteczny u kobiet i mężczyzn.

  Zawarty w szamponie Madekasozyd hamuje mikropodrażnienie odpowiedzialne za wypadanie włosów a Arginina i Witamina B5 pobudzają mikrokrążenie oraz odżywiają cebulkę włosa.

  Skuteczność

  Zwiększa gęstość i grubość włókien włosa, aby zapewnić natychmiastowy rezultat.

  Aplikacja

  By pokonać nadmierne wypadanie włosów, szampon Kerium La Roche-Posay należy stosować w ramach codziennej pielęgnacji.
  Niewielką ilość preparatu nałożyć na wilgotne włosy i delikatnie wmasować w skórę głowy aby pobudzić mikrokrążanie.Dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność można powtórzyć.
  Stosować jako samodzielna kuracja lub jako uzupełnienie Kuracji Kerium Przeciw Wypadaniu Włosów.

  Zobowiązanie La Roche-Posay

  Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.