v_header-product_lipikar_INT.jpg (LP15765 - LP52666)

LIPIKAR ŻEL MYJĄCY

Oczyszczający żel myjący do skóry wrażliwej

“Z żelu myjącego Lipikar korzysta cała moja rodzina!”

Jeszcze nigdy nie miałam tak uniwersalnego i jednocześnie dobrego kosmetyku. Lipikar z La Roche-Posay służy mi nie tylko podczas codziennego oczyszczania wrażliwej skóry. Wykorzystuję go również do kąpieli dla moich dzieci, których skóra jest podatna na wysuszenie. Z emulsji tej korzysta też mój mąż, bo po goleniu zarostu często ma podrażnienia. Podoba mi się wydajność tego żelu oraz to, że nawilża i zapewnia skórze naturalne pH!

Przeczytaj

  Lipikar Żel myjący od La Roche-Posay przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry twarzy i ciała u dzieci i dorosłych. Skóra twarzy i ciała po zastosowaniu produktu jest dokładnie oczyszczona, świeża, miękka, ukojona i przyjemna w dotyku, a podrażnienia, uczucie ściągnięcia i pieczenia - zredukowane.

  200 ml, 400 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Zaawansowana formuła, by zapewnić oczyszczenie i pielęgnację. Przeznaczony do codziennego stosowania. Nie szczypie w oczy. Dba o naturalne pH skóry.

   Żel myjący Lipikar La Roche-Posay to produkt o uniwersalnym zastosowaniu. Może być wykorzystany jako oczyszczający żel do mycia twarzy, delikatny szampon dla niemowląt czy produkt odpowiedni do codziennej higieny miejsc intymnych.
   Podwójna moc działania:
   • głębokie oczyszczenie, by usunąć zanieczyszczenia i zapewnić skórze komfort,
   • ochrona przed wysuszeniem i uczuciem napięcia, by pielęgnować nawet wrażliwą skórę.
   Żel do mycia twarzy i całego ciała to formuła bazująca na aktywnych składnikach myjących połączonych ze składnikami pielęgnującymi. Lipikar wzbogacony niacynamidem, masłem Karite i gliceryną łagodzi podrażnienia oraz uzupełnia poziom lipidów.
   Dlatego żel polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i dorosłych.

   Skuteczność

   Działa od pierwszego zastosowania, precyzyjnie oczyszczając skórę z nagromadzonych zanieczyszczeń. Pozostawia ją czystą i miękką. Jest wyraźnie odświeżona i przyjemna w dotyku. Znikają podrażnienia i uczucie napięcia.

   Aplikacja

   Lipikar Żel Myjący przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji, by zapewnić skórze zdrowy wygląd. Zaleca się aplikować na wilgotną skórę twarzy i ciała, a następnie spłukać. Produkt można dodać do kąpieli: 2 nakrętki żelu wlać do wanny.
   Żel myjący, La Roche-Posay, Lipikar

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.