v_header-product_lipikar_INT.jpg (LP15765 - LP52666)

LIPIKAR BALSAM AP+

Balsam uzupełniający poziom lipidów

“nowy krem w życiu mojego syna”

krem został polecony przez lekarza przy kolejnym ataku egzemy. Syn cały czas się drapał powodując rany z infekcjami bakteryjnymi. Myślałam, że to kolejny krem w naszej kolekcji ale stał się cud.Po pierwszym użyciu kremu w końcu mój syn przestał sie drapać. Teraz naszym celem jest aby wszystkie krosty, zadrapania i rany zlikwidować i na pewno pomoże nam w tym ten krem. Zostanie on już w naszym domu na stałe.

Przeczytaj

  Lipikar Balsam AP+ od La Roche-Posay to produkt skutecznie działający przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry. Odpowiedni już od PIERWSZYCH DNI ŻYCIA. Stworzony z myślą o najwyższym bezpieczeństwie. Jest również dedykowany osobom, borykającym się z problem wrażliwej i atopowej skóry. Błyskawicznie niweluje swędzenie i zaczerwienienia. Delikatnie łagodzi suchą skórę, gwarantując jej odpowiedni poziom nawilżenia. Lekka konsystencja produktu sprawia, że balsam wchłania się błyskawicznie, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Już po pierwszym użyciu pozostawia skórę nawilżoną, gładką i miękką.

  400 ml opakowanie z pompką oraz 200 ml tuba

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Zaawansowana formuła przeciw podrażnieniom i uciążliwemu swędzeniu skóry. Łagodzi zaostrzone stany skrajnej suchości skóry. Do stosowania już od pierwszych dni życia. Noworodki, niemowlęta, dzieci i dorośli.
   La Roche-Posay Lipikar Balsam AP+ to zaawansowana pielęgnacja skóry ze skłonnością do nadmiernego przesuszania i atopii. Zapewnia natychmiastowe działanie, przynosząc ukojenie podrażnionej skórze.
   Wysoka skuteczność to zasługa innowacyjnej formuły opartej o Aqua Posae Filiformis. To aktywny składnik, którego działanie koncentruje się na eliminowaniu czynników determinujących atopowe zapalenie skóry. Zawiera niacynamid i masło Karite (20%) dla wzmocnienia efektów działania.
   Lekka konsystencja szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.

   Skuteczność

   Eliminujący swędzenie skóry balsam od La Roche-Posay przynosi efekty na dwóch płaszczyznach jednocześnie:
   • przywraca i stabilizuje równowagę mikrobiomu na skórze,
   • odbudowuje i chroni barierę skórną.
   Efekt? Skóra jest ukojona. Nabiera miękkości, z każdym dniem odzyskując zdrowy wygląd.

   Aplikacja

   Balsam uzupełniający poziom lipidów Lipikar La Roche-Posay przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry atopowej i skrajnie suchej, skóry skłonnej do podrażnień i z tendencją do swędzenia.
   Niewielką ilość preparatu nanieść na oczyszczoną i osuszoną skórę ciała. Delikatnie wmasować i pozostawić do wchłonięcia.
   Stosować rano i/lub wieczorem albo tak często, jak wymaga tego skóra.
   Lipikar Balsam AP+ BALSAM UZUPEŁNIAJĄCY POZIOM LIPIDÓW zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.