\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Ranges

LIPIKAR BALSAM AP+

Balsam uzupełniający poziom lipidów

“Balsam idealny dla każdego”

Zestaw kosmetyków dostaliśmy dla córki ale korzystamy wszyscy.Ja odkryłam cudowne właściwości balsamu na moją zmęczoną ,przesuszoną skórę .Stosuję balsam jako krem na noc .Buzia zrobiła się delikatna ,zauważyłam mniej zanieczyszczeń i jakby bardziej zrelaksowana. Skóra jest dobrze nawilżona i nie świeci się czyli według mnie fajnie się wchłania i dobrze się też spisuje jako baza pod makijaż .U nas wszyscy są zadowoleni z kosmetyków LIPIKAR.

Przeczytaj

  Lipikar Balsam AP+ od La Roche-Posay to produkt skutecznie działający przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry. Odpowiedni już od PIERWSZYCH DNI ŻYCIA. Stworzony z myślą o najwyższym bezpieczeństwie. Jest również dedykowany osobom, borykającym się z problem wrażliwej i atopowej skóry. Błyskawicznie niweluje swędzenie i zaczerwienienia. Delikatnie łagodzi suchą skórę, gwarantując jej odpowiedni poziom nawilżenia. Lekka konsystencja produktu sprawia, że balsam wchłania się błyskawicznie, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Już po pierwszym użyciu pozostawia skórę nawilżoną, gładką i miękką.

  400 ml opakowanie z pompką oraz 200 ml tuba

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Zaawansowana formuła przeciw podrażnieniom i uciążliwemu swędzeniu skóry. Łagodzi zaostrzone stany skrajnej suchości skóry. Do stosowania już od pierwszych dni życia. Noworodki, niemowlęta, dzieci i dorośli.
   La Roche-Posay Lipikar Balsam AP+ to zaawansowana pielęgnacja skóry ze skłonnością do nadmiernego przesuszania i atopii. Zapewnia natychmiastowe działanie, przynosząc ukojenie podrażnionej skórze.
   Wysoka skuteczność to zasługa innowacyjnej formuły opartej o Aqua Posae Filiformis. To aktywny składnik, którego działanie koncentruje się na eliminowaniu czynników determinujących atopowe zapalenie skóry. Zawiera niacynamid i masło Karite (20%) dla wzmocnienia efektów działania.
   Lekka konsystencja szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.

   Skuteczność

   Eliminujący swędzenie skóry balsam od La Roche-Posay przynosi efekty na dwóch płaszczyznach jednocześnie:
   • przywraca i stabilizuje równowagę mikrobiomu na skórze,
   • odbudowuje i chroni barierę skórną.
   Efekt? Skóra jest ukojona. Nabiera miękkości, z każdym dniem odzyskując zdrowy wygląd.

   Aplikacja

   Balsam uzupełniający poziom lipidów Lipikar La Roche-Posay przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry atopowej i skrajnie suchej, skóry skłonnej do podrażnień i z tendencją do swędzenia.
   Niewielką ilość preparatu nanieść na oczyszczoną i osuszoną skórę ciała. Delikatnie wmasować i pozostawić do wchłonięcia.
   Stosować rano i/lub wieczorem albo tak często, jak wymaga tego skóra.
   Lipikar Balsam AP+ BALSAM UZUPEŁNIAJĄCY POZIOM LIPIDÓW zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.