LIPIKAR SYNDET AP+

Krem myjący uzupełniający poziom lipidów. Przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry.

“Niezastąpiony ”

Lipikar Syndet jest naszym niezastąpionym żelem do mycia. Stosuje go mój syn, który boryka się z AZS ale sama chętnie to stosuję, kiedy mam przesuszoną skórę. Ma gęstą formułę, przez co jest bardzo wydajny. Skóra po umyciu jest nawilżona i gładka. Wspomaga regenerację uszkodzeń skory towarzyszących AZS i nie szczypie.

Przeczytaj

  Krem myjący o wysokiej tolerancji. Odpowiedni już OD PIERWSZYCH DNI ŻYCIA. Pielęgnacja przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry. Stworzony z myślą o najwyższym bezpieczeństwie.  Łagodzi skrajną suchość skóry, pomaga przywrócić równowagę mikrobiomu.

  400 ml z pompką i 200ml w tubie.

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Odpowiedni również dla:

   • Skóry od pierwszych dni życia
   • Skóry wrażliwej, bardzo suchej, podrażnionej, z tendencją do swędzenia, które prowadzi do zadrapań,
   • Skóry z tendencją do atopii,
   • Skóry głowy niemowląt i pielęgnacji ciemieniuchy.

   Ultradelikatna formuła kremu myjącego do ciała, wzbogacona o Masło Shea i Niacynamid, w połączeniu z Aqua Posae Filiformis, nowym i opatentowanym składnikiem aktywnym aby działać na czynniki determinujące atopowe zapalenie skóry.

   Skuteczność

   Eliminujący swędzenie skóry krem myjący od La Roche-Posay przynosi efekty na dwóch płaszczyznach jednocześnie: przywraca i stabilizuje równowagę mikrobiomu na skórze oraz odbudowuje i chroni barierę skórną.
   Odpowiedni także dla skóry głowy niemowląt oraz do pielęgnacji ciemieniuchy.

   Aplikacja

   Nanieść niewielką ilość LIPIKAR SYNDET AP+ na dłoń, a następnie rozprowadzić na zwilżonej wodą skórze. Delikatnie masować, następnie zmyć wodą. Nie szczypie w oczy. Po umyciu nałożyć balsam przeciw podrażnieniom LIPIKAR BALSAM AP+, aby łagodzić skrajną suchość skóry.
   LIPIKAR SYNDET AP+ Lipikar, od La Roche-Posay

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.