\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Ranges

NowośćLIPIKAR SYNDET AP+

Krem myjący uzupełniający poziom lipidów. Przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry.

“Najlepszy dla dziecka, najlepszy na rynku!”

Jak to pierwszy raz użyliśmy to po uszy się w działaniu i efektach zakochaliśmy! Wcześniej skóra podrażniona po aplikacji natychmiast chroniona i odżywiona! Dzięki niej przesypiamy spokojnie noce a masło Shea i Niacynamid ma wspaniałe moce. Zapobiega zapaleniom skóry i wszystkim rodzicom z problemami maluchów powiem jedno "Głowa do góry"! Z nim zapomnicie o wszystkich zmartwieniach i na skórze zaczerwienieniach. Ten krem myjący działa cuda i wiem, że dzięki niemu wszystko nam się uda!

Przeczytaj

  Krem myjący o wysokiej tolerancji. Odpowiedni już OD PIERWSZYCH DNI ŻYCIA. Pielęgnacja przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry. Stworzony z myślą o najwyższym bezpieczeństwie.  Łagodzi skrajną suchość skóry, pomaga przywrócić równowagę mikrobiomu.

  400 ml z pompką i 200ml w tubie.

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Odpowiedni również dla:

   • Skóry od pierwszych dni życia
   • Skóry wrażliwej, bardzo suchej, podrażnionej, z tendencją do swędzenia, które prowadzi do zadrapań,
   • Skóry z tendencją do atopii,
   • Skóry głowy niemowląt i pielęgnacji ciemieniuchy.

   Ultradelikatna formuła kremu myjącego do ciała, wzbogacona o Masło Shea i Niacynamid, w połączeniu z Aqua Posae Filiformis, nowym i opatentowanym składnikiem aktywnym aby działać na czynniki determinujące atopowe zapalenie skóry.

   Skuteczność

   Eliminujący swędzenie skóry krem myjący od La Roche-Posay przynosi efekty na dwóch płaszczyznach jednocześnie: przywraca i stabilizuje równowagę mikrobiomu na skórze oraz odbudowuje i chroni barierę skórną.
   Odpowiedni także dla skóry głowy niemowląt oraz do pielęgnacji ciemieniuchy.

   Aplikacja

   Nanieść niewielką ilość LIPIKAR SYNDET AP+ na dłoń, a następnie rozprowadzić na zwilżonej wodą skórze. Delikatnie masować, następnie zmyć wodą. Nie szczypie w oczy. Po umyciu nałożyć balsam przeciw podrażnieniom LIPIKAR BALSAM AP+, aby łagodzić skrajną suchość skóry.
   LIPIKAR SYNDET AP+ Lipikar, od La Roche-Posay

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.