\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Products

ROSALIAC AR INTENSE

Intensywna kuracja na miejscowe zaczerwienienia skóry

“Rosaliac AR dobry przy trądziku różowatym”

Od kilku lat zmagam się z trądzikiem różowatym leczonym pod kontrolą dermatologa. Moja cera jest bardzo skłonna do zaczerwienień na policzkach, wokół nosa i na brodzie, dlatego mogę stosować tylko kosmetyki z apteki. Od pewnego czasu jednym z moich ulubionych jest krem La Roche-Posay Rosaliac Ar, który sprawia, że moja skóra twarzy nie jest już tak zaczerwieniona jak wcześniej. Cera odzyskała zdrowy koloryt w bardzo szybkim czasie i jest bardziej odporna na zaczerwienienia. Dzięki La Roche!

Przeczytaj

  Intensywna kuracja na miejscowe zaczerwienienia skóry od La Roche-Posay nie tylko zmniejsza ich intensywność, ale i zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Zaawansowana formuła kremu Rosaliac AR Intense zapewnia natychmiastowe działanie, zmniejszając tym samym dyskomfort spowodowany podrażnieniami. Idealny do skóry wrażliwej i reaktywnej. Łagodzi i działa kojąco, pozwalając cieszyć się zdrową i niezwykle promienną skórą twarzy.

  40ml.
  Minimalistyczna formuła w ultra hermetycznym opakowaniu.
  Bez środków zapachowych, bez alkoholu

  Właściwości

  Profesjonalna kuracja dla skóry wrażliwej i reaktywnej. Zaawansowana formuła, by uporać się z zaczerwienieniem skóry. Wyrównuje koloryt. Zmniejsza ryzyko powstawania kolejnych zaczerwienień. Łagodzi i działa kojąco.
  La Roche-Posay Rosaliac AR Intense to profesjonalna kuracja przeciw silnemu zaczerwienieniu skóry.
  Potrójna moc aktywnych składników dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów w krótkim czasie:
  • ekstrakt z ambophenolu eliminuje zaczerwienienie i przywraca jednolity koloryt,
  • neurosensyna o działaniu łagodzącym i przeciwzapalnym,
  • Woda Termalna La Roche-Posay o działaniu kojącym i regenerującym.
  Żelowa konsystencja otula skórę delikatną warstwą, łagodząc podrażnienia i zmniejszając widoczność zaczerwienienia. Nie powoduje powstawania zaskórników, pozostawiając skórę wolną od niedoskonałości.

  Skuteczność

  Już po 4 tygodniach:
  • widoczna mniejsza intensywność zaczerwienienia (21%)
  • zmniejszona skłonność do teleangiektazji (7%).
  Efekty utrzymują się przez długi czas, pozwalając cieszyć się zdrową i promienną skórą twarzy - bez zaczerwienienia i podrażnień.

  Aplikacja

  Produkt powstał z myślą o codziennej pielęgnacji. Krem do zaczerwienionej skóry należy nakładać na oczyszczoną i suchą twarz. Rozprowadzić równomiernie i poczekać do wchłonięcia żelowej warstwy. Stosować każdego dnia - najlepiej z kremem nawilżającym ROSALIAC UV, by zapewnić optymalne rezultaty.
  La Roche-Posay Rosaliac AR Intense Intensywna kuracja zwalczająca miejscowe zaczerwienienia skóry zdjęcie

  Zobowiązanie La Roche-Posay

  Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.