v_header-range_default.jpg

ROSALIAC CC KREM DO TWARZY

Kompleksowo korygujący krem do codziennej pielęgnacji skóry naczynkowej

“cc”

W końcu powstał krem, podkład itp, który sprawia, że czujesz się piękna mimo wiecznie zaczerwienionych policzków, z cc zaczerwienienia ukryte, kolor twarzy wyrównany. Przyznam, iż na początku pomyślałam znowu mi coś wcisnęli - coś co się nie sprawdzi, przecież to jeden z miliona kremów podobny do innych. Pierwsze użycie- szok - nie roluje się, nie warzy, jest taki o jakim marzyłam od zawsze. Będzie już na zawsze w moich kosmetykach.

Przeczytaj

  Krem Rosaliac CC od La Roche-Posay to dermokosmetyk, który gwarantuje skórze równomierny koloryt. Produkt zapewnia pełną korekcję wszystkich rodzajów zaczerwienień, niezależnie od stopnia ich nasilenia, pochodzenia czy częstotliwości. Jego zadaniem jest nie tylko zapobieganie powstawaniu zaczerwienień, ale i ochrona wrażliwej skóry twarzy.

  Butelka, 50 ml.

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej. Łagodzi podrażnienia. Neutralizuje zaczerwienienia. Wyrównuje koloryt. Zapewnia pełną ochronę, by zapobiec powstawaniu uczuciu dyskomfortu.
   La Roche-Posay Rosaliac CC to krem na zaczerwienienia, który zmniejsza widoczność niedoskonałości. Powstał z myślą o delikatnej skórze wrażliwej reagującej zaczerwienieniem na podrażnienia. Idealny, by maskować zaczerwienienia trwałe i okazjonalne.
   Wyróżnia się uniwersalną barwą, równomiernie pokrywając skórę. Wyrównuje koloryt, maskując niedoskonałości. Zawiera  filtr UV, chroni skórę przed promieniami słonecznymi.
   Lekka konsystencja sprawia, że krem CC do skóry suchej i wrażliwej od La Roche-Posay nie obciąża i nie podrażnia. Szybko się wchłania, pozwalając skórze uzyskać jednolitą strukturę bez widocznych zaczerwienień.

   Skuteczność

   Wysoka skuteczność potwierdzona testami samooceny:
   • 90%  - skóra odzyskuje równomierny koloryt
   • 90% - widoczność zaczerwienień zmniejsza się
   • 24% - zaczerwienienia znikają w ciągu 8 tygodni.

   Aplikacja

   La Roche-Posay Rosaliac CC - krem na zaczerwienienia przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień.
   Niewielką ilość preparatu należy nałożyć na twarz i szyję. Równomiernie rozprowadzić i pozostawić do wchłonięcia.
   Stosować na oczyszczoną i osuszoną skórę zamiast podkładu.
   La Roche-Posay Krem ROSALIAC CC Krem do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do zaczerwienień zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.