\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Products

SUBSTIANE RICHE

Odbudowujący krem przeciwstarzeniowy dla skóry dojrzałej

  Substiane od La Roche-Posay to odbudowujący krem przeciwstarzeniowy dedykowany do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej. Po kilku miesiącach regularnego stosowania produktu, skóra staje się o wiele bardziej jędrna i elastyczna. Oznaki starzenia, takie jak zmarszczki i wiotkość, zostają zniwelowane, czyniąc skórę odmłodzoną i promienną. Zaawansowana i bogata konsystencja dermokosmetyku, bazująca na aktywnych składnikach, stymuluje procesy regeneracji i odbudowy skóry.

  Tubka 40 ml

  Właściwości

  Skóra normalna i sucha.
  Profesjonalna kuracja przeciwstarzeniowa skóry dojrzałej. Niweluje oznaki starzenia. Przeciwdziała wiotczeniu. Przywraca gęstość i jędrność. Poprawia owal twarzy.

  La Roche-Posay Substiane to krem przeciwstarzeniowy dla skóry dojrzałej, który działa od pierwszej aplikacji. Aktywne składniki wnikają w głębokie struktury, stymulując proces odbudowy.
  Wyjątkowy kompleks odbudowujący  LINACTYL i PRO-XYLANE działa na skórę właściwą, aby aktywować komórki podporowe skóry (test in vitro).
  • eliminuje widoczność zmarszczek
  • ujędrnia, dając efekt naturalnego liftingu
  • zwiększa elastyczność, przeciwdziałając wiotczeniu.
  Substiane to krem przeciwstarzeniowy do twarzy o bogatej konsystencji. Zapewnia natychmiastowe uczucie komfortu, dzień po dniu przywracając promienny i młodszy wygląd.
  Substiane to produkt hipoalergiczny. Przeznaczony do skóry dojrzałej - wrażliwej na podrażnienia

  Skuteczność

  Wysoką skuteczność potwierdzają badania kliniczne. Po 3 miesiącach regularnego stosowania:
  • skóra staje się jędrniejsza i pełniejsza o 28,9%
  • gęstość ulega poprawie o 17,8%,
  • skraca zmarszczki o 21,7%.

  Aplikacja

  Zwiotczenie skóry twarzy pomaga wyeliminować systematyczna kuracja z Substiane. Odbudowujący krem przeciwstarzeniowy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji jako wsparcie terapii na zmarszczki.
  Niewielką ilość kremu należy nałożyć na twarz i szyję. Delikatnie rozprowadzić i poczekać do wchłonięcia. Lekka kompozycja nie pozostawia tłustej i klejącej warstwy, zapewniając najwyższy poziom komfortu.
  Stosować rano i/lub wieczorem.
  La Roche-Posay Substiane [+] Odbudowujący krem przeciwstarzeniowy zdjęcie

  Zobowiązanie La Roche-Posay

  Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.