Panel 1:
Panel 1:
Nowość
DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ I SKŁONNEJ DO ALERGII
SUCHOŚĆ, ZACZERWIENIENIA, UCZUCIE DYSKOMFORTU
TOLERIANE DERMALLERGO NOC to regenerująca pielęgnacja nawilżająca na noc dla skóry skłonnej do alergii i wyjątkowo wrażliwej.  Redukuje zaczerwienienia i minimalizuje uczucie dyskomfortu w nocy, dzięki czemu pozwala na lepszy sen. Regeneruje i wzmacnia barierę ochronną skóry. Zapewnia 48H intensywnego nawilżenia*.

*Test instrumentalny.
Lekka konsystencja żel-kremu z wodą termalną z La Roche-Posay.
Formuła regenerującej pielęgnacji nawilżającej do codziennego stosowania na noc, łączy w sobie [neurosensynę, sphingobiomę, niacynamid, witaminy B6 i E, masło shea i skwalan] aby zapewnić natychmiastowe nawilżenie i ukojenie podrażnionej skóry. Redukuje zaczerwienienia i minimalizuje uczucie dyskomfortu w nocy, dzięki czemu pozwala na lepszy sen. Regeneruje i wzmacnia barierę ochronną skóry.Dzień po dniu oznaki wrażliwości skóry są redukowane. Skóra jest widocznie zregenerowana i wygląda zdrowiej. 

48h nawilżenia*. Testowany na skórze skłonnej do alergii pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną. Ultra hermetyczne opakowanie pozwala na utrzymanie czystości formuły. Hipoalergiczny. Niekomedogenny. 0% substancji zapachowych. 0% alkoholu etylowego. 

*Test instrumentalny
Mikrobiom to niewidzialny ekosystem różnych bakterii na twojej skórze, którego równowaga zapewnia jej dobry stan zdrowia. Spełnia podwójną funkcję: wspiera barierę ochronną skóry i uczy swoje wrodzone mechanizmy obronne aby nie reagowały nadmiernie na alergeny. W przypadku występowania alergii funkcje te są zaburzone. 

Sphingobioma, ekstrakt z bakterii pozyskiwany z wody termalnej z La Roche-Posay, pomaga wspierać funkcje mikrobiomu skóry, w formule opracowanej tak, aby minimalizować ryzyko niepożądanych reakcji skórnych. 

TERMIN WAŻNOŚCI PO OTWARCIU:
12 Miesięcy
  • Tubka
  • Kojący krem nawilżający
    Przeciw zaczerwienieniom
    Przeciw nawrotom uczucia dyskomfortu
  • Dorośli
  • Twarz

KLUCZOWE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

SPHINGOBIOMA

Unikalny ekstrakt z bakterii pozyskiwany z wody termalnej z La Roche-Posay, pomaga wspierać funkcje mikrobiomu skóry.

NEUROSENSYNA

Znana z właściwości kojących i przeciwzapalnych.

NIACYNAMID

O właściwościach kojących i łagodzących.
 

N2790845/1

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

Ikonka niebieska - zegarek|La Roche Posay
Testowany na skórze skłonnej do alergii pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną.
Ikona niebieska |La Roche Posay
Ultra hermetyczne opakowanie pozwala na utrzymanie czystości formuły. Hipoalergiczny. Niekomedogenny. 0% substancji zapachowych. 0% alkoholu etylowego.  
 
 

KTÓREGO PRODUKTU
POTRZEBUJESZ?

LUB

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z GAMY

Gama Toleriane składa się z produktów o wysokiej tolerancji i formułach z minimalistycznym składem, w trosce o najwyższą skuteczność i maksymalne bezpieczeństwo dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Natychmiastowo koją, nawilżają i chronią delikatną skórę.