Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ
ZMARSZCZKI, UTRATA JĘDRNOŚCI I BLASKU
Pure Vitamin C Pod oczy intensywnie nawilżająca i ujędrniająca pielęgnacja przeciwzmarszczkowa. Widoczne oznaki starzenia się skóry zostają zmniejszone. Kontur oczu jest bardziej wyraźny. Spojrzenie jest rozświetlone.

SPOSÓB UŻYCIA
Nakładać rano i/lub wieczorem na skórę wokół oczu. Do użytku zewnętrznego. Delikatnie wklepać krem w kierunku od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. Formuła Pure Vitamin C, zawierająca witaminę C, może brunatnieć w kontakcie z powietrzem. Ten proces nie ma wpływu na skuteczność ani na tolerancję produktu. Po każdym użyciu należy oczyścić tubkę i starannie ją zakręcić. Unikać kontaktu kremu z odzieżą zaraz po aplikacji.
Kremowa, nietłusta, szybko wchłaniająca się konsystencja. Zawiera wodę termalną La Roche-Posay.
Wyjątkowa formuła dla skóry wrażliwej z optymalnym stężeniem czystej [Witaminy C], która jest uznana za skuteczny składnik w walce z oznakami starzenia się skóry. Jej ujędrniające działanie jest wzmocnione przez dwa składniki aktywne: [Mannoza], cukier o właściwościach odbudowujących. [Fragmentaryzowany Kwas Hialuronowy], by pomóc natychmiast wygładzić i nawilżyć skórę. Formuła zawiera również [Madekasozyd] o działaniu regenerującym, [Neurosensynę] o właściwościach łagodzących oraz [Wodę termalną z La Roche-Posay] o właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry. W rezultacie widoczne oznaki starzenia się skóry zostają zmniejszone. Kontur oczu jest bardziej wyraźny. Spojrzenie jest rozświetlone.

Tolerancja testowana pod kontrolą okulistyczną. Formuła odpowiednia dla wrażliwej skóry okolic oczu oraz osób noszących szkła kontaktowe. Stworzony do użytku zewnętrznego. Bez substancji zapachowych. Testowany na obecność niklu.*

*Stworzony dla osób wrażliwych na nikiel.

 

TERMIN WAŻNOŚCI PO OTWARCIU
12 Miesięcy
  • Tubka
  • Dorośli
  • Redukuje zmarszczki
    Przywraca blask
    Ujednolica koloryt skóry
  • Oczy

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

CZYSTA WITAMINA C


Czysta witamina C w wysokim stężeniu – znany antyoksydant – stymuluje produkcję kolagenu przez co spłyca zmarszczki i drobne linie, przywraca skórze blask.

NEUROSENSYNA & WODA TERMALNA

O właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry.

MANNOZA


Cukier o właściwościach odbudowujących.
 

B219698/1

KTÓREGO PRODUKTU
POTRZEBUJESZ?

LUB

IDEALNE DOPASOWANIE
DLA TWOJEJ SKÓRY

SKUTECZNA PIELĘGNACJA PRZECIWZMARSZCZKOWA GAMĄ Z CZYSTĄ WITAMINĄ C  

To specjalistyczna gama produktów dla skóry z oznakami starzenia. Cechuje się wysoką skutecznością w redukcji zmarszczek, nawilżeniu, wygładzeniu i optymalną tolerancją dla skóry wrażliwej.
Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe z czystą witaminą C widocznie wygładzaj...
SPRAWDŹ

Pure Vitamin C UV SPF 25 intensywnie nawilżająca i ujędrniająca pielęgnacja prze...

SPRAWDŹ
Pure Vitamin C Pod oczy intensywnie nawilżająca i ujędrniająca pielęgnacja przec...
SPRAWDŹ

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z GAMY

Gama Pure Vitamin C zawiera czystą witaminę C, która stymuluje produkcję kolagenu przez co spłyca zmarszczki i drobne linie, przywraca skórze blask.

Na zdjęciu widoczny jest znak zapytania La Roche-Posay

Czy wiesz
o tym?

DidYouKnow Desktop 1 | La Roche Posay
Utrata blasku jest jedną z oznak starzenia się skóry. U osób ze skórą wrażliwą jest bardziej zauważalna dlatego ważna jest odpowiednia pielęgnacja przeciwzmarszczkowa z uwzględnieniem produktu z czystą witaminą C, która pomoże przywrócić skórze blask i jednolity koloryt.