Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
Zmarszczki, niejednolity koloryt, utrata blasku i jędrności.
Sucha skóra wrażliwa.

Pure Vitamin C Rich to intensywnie nawilżająca i ujędrniająca pielęgnacja przeciwzmarszczkowa z czystą witaminą C. Redukuje zmarszczki, ujędrnia i nawilża skórę. Koloryt skóry jest ujednolicony. Dzień po dniu skóra staje się bardziej elastyczna, promienna i miękka w dotyku.

SPOSÓB UŻYCIA
Stosować codziennie rano i/lub wieczorem na twarz i szyję. Formuła Pure Vitamin C, zawierająca witaminę C, może brunatnieć w kontakcie z powietrzem. Ten proces nie ma wpływu na skuteczność ani na tolerancję produktu. Po każdym użyciu należy oczyścić tubkę i starannie ją zakręcić. Unikać kontaktu kremu z odzieżą zaraz po aplikacji.

Kremowa, nietłusta, szybko wchłaniająca się konsystencja. Zawiera wodę termalną La Roche-Posay.
Wyjątkowa formuła dla skóry wrażliwej z optymalnym stężeniem czystej [Witaminy C], która jest uznana za skuteczny składnik w walce z oznakami starzenia się skóry. Jej ujędrniające działanie jest wzmocnione przez dwa składniki aktywne: [Mannoza], cukier o właściwościach odbudowujących. [Fragmentaryzowany Kwas Hialuronowy], by pomóc natychmiast wygładzić i nawilżyć skórę. Formuła zawiera również [Madekasozyd] o działaniu regenerującym, [Neurosensynę] o właściwościach łagodzących oraz [Wodę termalną z La Roche-Posay] o właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry. W rezultacie zmarszczki są zredukowane, skóra odzyskuje jędrność. Widoczne oznaki starzenia się skóry zostają zmniejszone. Koloryt skóry jest ujednolicony. Dzień po dniu skóra staje się bardziej elastyczna, promienna i miękka w dotyku.

Tolerancja testowana na skórze wrażliwej pod kontrolą dermatologiczną. Nie powoduje powstawania zaskórników. Do użytku zewnętrznego. Testowany na obecność niklu*.

*Stworzony dla osób wrażliwych na nikiel.

 

TERMIN WAŻNOŚCI PO OTWARCIU:
12 Miesięcy
  • Tubka
  • Dorośli
  • Redukuje zmarszczki
    Przywraca skórze blask 
    Wyrównuje koloryt skóry
  • Twarz
    Szyja

KLUCZOWE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

CZYSTA WITAMINA C


Czysta witamina C w wysokim stężeniu – znany antyoksydant – stymuluje produkcję kolagenu przez co spłyca zmarszczki i drobne linie, przywraca skórze blask.

NEUROSENSYNA & WODA TERMALNA

O właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry.

MANNOZA


Cukier o właściwościach odbudowujących.
 

B218182/1

KTÓREGO PRODUKTU
POTRZEBUJESZ?

LUB

IDEALNE DOPASOWANIE
DLA TWOJEJ SKÓRY

SKUTECZNA PIELĘGNACJA PRZECIWZMARSZCZKOWA GAMĄ Z CZYSTĄ WITAMINĄ C

To specjalistyczna gama produktów dla skóry z oznakami starzenia. Cechuje się wysoką skutecznością w redukcji zmarszczek, nawilżeniu, wygładzeniu i optymalną tolerancją dla skóry wrażliwej.
Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe z czystą witaminą C widocznie wygładzaj...
SPRAWDŹ

Pure Vitamin C Rich to intensywnie nawilżająca i ujędrniająca pielęgnacja przeci...

SPRAWDŹ
Pure Vitamin C Pod oczy intensywnie nawilżająca i ujędrniająca pielęgnacja przec...
SPRAWDŹ

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z GAMY

Gama Pure Vitamin C zawiera czystą witaminę C, która stymuluje produkcję kolagenu przez co spłyca zmarszczki i drobne linie, przywraca skórze blask.

Na zdjęciu widoczny jest znak zapytania La Roche-Posay

Czy wiesz
o tym?

DidYouKnow Desktop 1 | La Roche Posay
Utrata blasku jest jedną z oznak starzenia się skóry. U osób ze skórą wrażliwą jest bardziej zauważalna dlatego ważna jest odpowiednia pielęgnacja przeciwzmarszczkowa z uwzględnieniem produktu z czystą witaminą C, która pomoże przywrócić skórze blask i jednolity koloryt.