Historie

"Stosuję zabiegi regeneracyjne przez cały rok... To działa! "

Img_"Stosuję zabiegi regeneracyjne przez cały rok... To działa! "

Od kilku lat Kamila cierpiała z powodu nawracających suchych plam na twarzy i rękach. Dzięki stosowaniu codziennie specjalnych preparatów regenerujących ostatecznie pożegnała się z tym problemem. Oto jej historia.

????????

Kamilo, jak długo masz skórę skłonną do podrażnień?

Myślę, że moja skóra od zawsze miała tendencję do niewielkich podrażnień, szczególnie na twarzy. Cztery lata temu pojawiły się u mnie również suche plamy na policzkach. Na początku niezbyt się tym przejmowałam. Po prostu starałam się opanować ten problem stosując krem nawilżający, ale bez powodzenia.

Objawy

Jak z czasem zmieniał się ten problem?

W zimie przez zimno i wiatr problem się nasilił. Bardzo szybko suche plamy zaczynały z dnia na dzień naprawdę mi doskwierać. Nawet zaczęły nieprzyjemnie swędzieć. Co więcej miałam problemy z ukryciem ich za pomocą moich normalnych kosmetyków. Te małe plamy na mojej twarzy nie były zbyt atrakcyjne... Tak więc postanowiłam zasięgnąć opinii dermatologa.

Rozwiazanie

Co Ci zaproponował?

Poradził mi, żebym stosowała produkt nadający się do mojego typu skóry i przepisał mi krem, który został specjalnie opracowany, aby przyspieszyć odbudowę skóry i pomóc pozbyć się tych suchych plam. Zgodnie z jego radą stosowałam ten preparat dwa razy dziennie na twarz i na wszystkie podrażnione obszary skóry. Rezultat był natychmiastowy: moja skóra bardzo szybko odzyskała elastyczność. To była taka ulga! Dzisiaj nadal korzystam z preparatów odbudowujących przez cały rok. W moim przypadku to działa! Jak tylko moja skóra staje się podrażniona, używam go od razu. Efekty są wyraźnie widoczne. Ten produkt stał się absolutną koniecznością w mojej kosmetyczce!

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły