0

Zapisz się do naszego Newslettera

Zarejestruj się, aby otrzymać specjalne oferty oraz najnowsze wiadomości od La Roche-Posay

Media Widget 01Media Widget 02Media Widget 03

 

test Fb connect
|ARTSEG_OP_PARENTSCORNER_ECZEMA | |

KĄCIK RODZICÓW

Atopowe zapalenie skóry

Dowiedz się jak rozpoznać i leczyć objawy atopowego zapalenia skóry u Twojego dziecka. Kosmetyki do pielęgnacji skóry ze skłonnością do atopowego zapalenia skóry, potwierdzają swoją skuteczność w wielu badaniach klinicznych.

Atopia i Egzema

Centrum Termalne La Roche-Posay: uzupełniające leczenie egzemy u dzieci

Centrum Termalne La Roche-Posay to obecnie najlepszy ośrodek dermatologii termalnej na świecie, który odwiedza 8 000 osób cierpiących na schorzenia skórne rocznie. Przekonaj się, jak cudowną moc ma źródlana woda termalna La Roche-Posay w leczeniu egzemy u dzieci.

Img_Centrum Termalne La Roche-Posay: uzupełniające leczenie egzemy u dzieci

Centrum Termalne La Roche-Posay: cudowna moc naturalnej wody źródlanej

Źródlana Woda Termalna z wioski La Roche-Posay od tysięcy lat jest szeroko znana z uwagi na jej liczne korzyści dla skóry. Od otwarcia Centrum Termalnego La Roche-Posay w 1905 roku uzdrowiła ona ponad 415 000 pacjentów. Z 8 000 odwiedzającymi rocznie, z których jedną trzecią stanowią dzieci, Centrum Termalne La Roche-Posay jest obecnie najlepszym centrum dermatologii termalnej na świecie. Egzema to jeden z głównych problemów skórnych leczonych w centrum, obok łuszczycy, ciężkich oparzeń i zmian ponowotworowych.

Centrum dermatologiczne w 100% dostosowane do dzieci

Aby zmaksymalizować korzyści płynące z niezrównanych właściwości Termalnej Wody Źródlanej La Roche-Posay, pacjenci mogą korzystać z różnych kuracji wykonywanych przez dermatologów obecnych na każdym etapie procesu leczenia. Z uwagi na to, że kuracja trwa trzy tygodnie, otwiera to prawdziwą możliwość wyleczenia pacjentów. Oprócz przepisywanych kąpieli, pryszniców i sprayów przynoszących dermatologiczne korzyści, pacjenci mają również okazję do nawiązania kontaktów, dzielenia się doświadczeniem i relaksu, który jest najlepszą receptą na wyleczenie. Cały sprzęt jest dostosowany do dzieci. W Centrum Termalnym La Roche-Posay specjalnie dla nich są również organizowane warsztaty z nakładania kremu z udziałem specjalisty.

Polecane produkty

Zobacz wszystkie produkty