Potwierdzona skuteczność: tolerancja udowodniona klinicznie

La Roche-Posay: sprawdzona skuteczność i potwierdzona w badaniach klinicznych łagodność

Img_La Roche-Posay: sprawdzona skuteczność i potwierdzona w badaniach klinicznych łagodność

Skuteczność i bezpieczeństwo: te dwa słowa mówią wszystko o filozofii preparatów La Roche-Posay, niezależnie od tego czy są to opatentowane, innowacyjne środki świadczące każdego dnia o nieograniczonym potencjale leczniczym wody termalnej z La Roche-Posay, czy też produkty do pielęgnacji skóry, które zyskały sobie na całym świecie miano wzorcowych dermokosmetyków. Nieustannie poszukujemy idealnej równowagi między optymalną skutecznością a łagodnością, a wszystkie nasze produkty do pielęgnacji skóry opracowujemy z wykorzystaniem unikalnej karty formuł.

Z myślą o stworzeniu idealnej formuły

Laboratorium dermatologicznemu La Roche-Posay przyświecają dwa cele: nasze produkty do pielęgnacji skóry muszą skutecznie zaspokajać potrzeby osób ze skórą wrażliwą, a przy tym, niezależnie od rodzaju skóry, zapewniać optymalną tolerancję. "Realizacja tego zadania byłaby niemożliwa bez pracowników La Roche-Posay , którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i talentowi są w stanie przekuć w sukces każde wyzwanie technologiczne" - powiedział Muriel Bayer-Vanmoen, dyrektor ds. międzynarodowego rozwoju produktów do pielęgnacji skóry.

Stworzenie produktu do pielęgnacji skóry zawsze stanowi wyzwanie, które mobilizuje do działania nasze zespoły przez niemal dwa lata, jakie mijają od chwili wyboru składnika aktywnego. Pracownicy na każdym etapie pracy, kierują się trzema zasadami: precyzyjnym doborem surowców, zapewnieniem odpowiednio wysokiego stężenia głównego składnika aktywnego oraz opracowania doskonałej formuły, która jest w optymalny sposób chroniona dzięki zastosowaniu substancji konserwujących. Podczas procesu opracowywania, formuła produktu poddawana jest serii testów na tolerancję skóry w normalnych warunkach stosowania. Jeśli w rezultacie ich przeprowadzenia okaże się, że łagodność preparatu nie jest akceptowalna (np. wywołuje on alergię lub jest niewygodny w stosowaniu), pracownicy naszych laboratoriów zaczynają pracę od nowa.

Innowacja La Roche-Posay: środek do pielęgnacji skóry w słoiczku

Produkt do pielęgnacji skóry, który charakteryzuje się doskonałą formułą, wymaga ochrony przed wpływem światła i powietrza. Dzisiaj, po raz pierwszy od czterdziestu lat funkcjonowania na rynku, Laboratorium Dermatologiczne La Roche-Posay z sukcesem opracowało preparat powstały z połączenia technologii, emocji i wrażeń zmysłowych. Przedstawiamy  NUTRITIC INTENSE RICHE , intensywnie odżywiający i regenerujący krem zamknięty w szklanym słoiczku.

v_packshot-nutritic_glass_jar.png

Surowe standardy z myślą o potrzebach skóry wrażliwej

Niekiedy nasi naukowcy podejmują aż 80 prób, aby uzyskać pożądaną kosmetyczność. Nasza bezkompromisowość idzie jeszcze dalej: oferowane przez nas produkty do pielęgnacji skóry muszą przejść całąserię badań klinicznych przeprowadzanych we współpracy z dermatologami. Dzięki nim skuteczność i bezpieczeństwo produktów La Roche-Posay  jest udowodniona nawet dla osób ze skórą wrażliwą lub problemami skórnymi.

Na zakończenie poruszymy ostatnie, choć nie mniej ważne zagadnienie: chcemy oferować Ci produkty, które są naprawdę wygodne w stosowaniu, dlatego ciężko pracujemy nad ich formułą. Niezależnie od tego, czy opracowujemy kryjące kremy o bogatej konsystencji przeznaczone do pielęgnacji skóry suchej, czy też matujące żele-kremy do skóry tłustej, naukowcy z La Roche-Posay za każdym razem dokonują nowych osiągnięć w przygotowaniu formuły produktu. Wszystko po to, aby zapewnić wysoką skuteczność, maksymalną tolerancję oraz komfort stosowania dla osób z każdym rodzajem skóry wrażliwej.

Redermic [R] — siła wyjątkowego składnika aktywnego w służbie skórze wrażliwej

Redermic [R] stanowi doskonały przykład bezkompromisowego dążenia Laboratorium dermatologicznego La Roche-Posay do innowacyjności — produkt ten zawiera optymalną dawkę retinolu, który jest uwalniany stopniowo, co zapewnia większą tolerancję.  stanowi doskonały przykład bezkompromisowego dążenia Laboratorium dermatologicznego La Roche-Posay do innowacyjności — produkt ten zawiera optymalną dawkę retinolu, który jest uwalniany stopniowo, co zapewnia większą tolerancję.

v_packshot-redermic.png