Złote zasady

5 złotych zasad optymalnych zabiegów dla urody

Img_5 złotych zasad optymalnych zabiegów dla urody

Nawet jeśli procedury poprawiające urodę wydają się być obecnie bardzo powszechne, w dalszym ciągu integralną częścią tych procesów powinny być niektóre środki ostrożności.

Rule 1

Wybierz odpowiedniego specjalistę

Jeżeli nie upewnisz się, czy wybrana osoba jest wykwalifikowanym specjalistą w zakresie urody, może mieć to katastrofalne skutki, zwłaszcza jeśli chodzi o zabiegi chirurgii kosmetycznej. Specjalista musi posiadać odpowiednie kwalifikacje, aby móc prowadzić takie zabiegi. Można skontaktować się z właściwym stowarzyszeniem medycznym, aby sprawdzić, czy specjalista posiada niezbędne doświadczenie.

Rule 2

Przygotuj się do spotkania...

Należy uzyskać jak najwięcej informacji, zadawać pytania i obejrzeć zdjęcia z wykonanych wcześniej zabiegów. Podczas pierwszej wizyty ustalamy poszczególne czynności i zabiegi, jakie czekają nas w czasie kolejnej wizyty. Zabieg powinien zostać wykonany na drugiej wizycie!

Rule 3

... Przygotuj skórę

Przed każdym zabiegiem należy odpowiednio przygotować skórę już na dwa tygodnie wcześniej. To sprawi, że przeprowadzenie zabiegu będzie łatwiejsze, pozwali uzyskać najlepsze wyniki oraz sprawi, że rezultaty będą trwałe. Zalecane są trzy procedury pielęgnacyjne z użyciem specjalnych produktów: żelu oczyszczającego, mleczka kosmetycznego i serum.

Rule 4

Chroń skórę po zabiegu

Po zabiegu skóra jest osłabiona i musi się odbudować. Stosując krem ​​nawilżający i neutralizujący wolne rodniki, zmniejszamy jej wrażliwość, odbudowujemy barierę ochronną skóry i wspomagamy jej regenerację. Unikamy produktów, które są zbyt tłuste, ponieważ mogą one niekorzystnie wpłynąć na rezultat zabiegu.

Rule 5

Myśl długoterminowo

Stosowanie na przemian różnych produktów wzmocni i przedłuży rezultat zabiegów chirurgii kosmetycznej. Cel? Stymulowanie syntezy kolagenu i ochrona nowo utworzonych włókien.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły