Rodziny Lipikar

Podaruj lepsze życie
dzieciom ze skórą atopową

Zobowiązanie La Roche-Posay

Z dermatologami
Od ponad 30 lat marka La Roche-Posay współpracuje z dermatologami na całym świecie, aby opracować produkty do pielęgnacji skóry i do makijażu, które spełniają ich potrzeby i wymagania. Wspiera ich także w odbywanych szkoleniach i w ich roli podczas codziennej opieki nad chorymi poprzez szereg działań, w tym warsztaty edukacyjne dla pacjentów oraz dni przesiewowych badań pod kątem nowotworów skóry.

La Roche-Posay. Firma rekomendowana przez ponad 90 000 dermatologów.

Z rodzinami

  • Wspierając tworzenie struktur edukacyjnych, takich jak szkoły atopii lub szkoły nakładania maści, które cieszą się powodzeniem wśród dorosłych i dzieci, mamy nadzieję przyczynić się do lepszego zrozumienia choroby i leczenia. Istnieje obecnie 80 szkół w 23 krajach. Zasady edukacji terapeutycznej bazują na wymianie doświadczeń i rozmowie z innymi pacjentami oraz na dzieleniu się wiedzą, aby lepiej radzić sobie z chorobą.
  • W Ośrodku Balneoterapii La Roche-Posay od roku 1905 leczenie odbyło ponad 415 tysięcy pacjentów (8000 pacjentów rocznie).
  • W 2011 roku w kilku krajach ustanowiono partnerstwa ze stowarzyszeniami pacjentów z chorobami skóry.

Na przykład w Kanadzie, gdzie z powodu egzemy cierpi ponad 25% dzieci, platformę dla wymiany doświadczeń na portalach społecznościowych stanowi portal „100 rodzin”. Rodzice otrzymują roczny zapas produktów La Roche-Posay dostosowanych do zmian atopowych u ich dziecka, aby móc ocenić poprawę jakości życia małego pacjenta.

Dla badań

  • Pod koniec 2010 roku marka firmowała ponad 600 epidemiologicznych i obserwacyjnych badań klinicznych.
  • Dedykowany zespół lekarzy prowadzi analizę stanu zdrowia konsumentów z 26 krajów w czasie rzeczywistym.
  • Fundacja La Roche-Posay przyznała 131 stypendiów w dziedzinie dermatologii - od momentu jej powstania w 1995 roku.