Product_Header_AntheliosEcoResponsable_INT_2020

ANTHELIOS MGIEŁKA SPF 50

Mgiełka przeciw błyszczeniu się skóry SPF 50

“Całkiem niezła mgiełka do twarzy”

Do tej pory stosowałam na twarz tłuste kremy z wysokim filtrem sądząc, że moja skóra podczas opalania musi być dobrze nawilżona. Ale kremy powodowały tylko, że moja twarz jeszcze bardziej się przetłuszczała, dlatego przerzuciłam się na lekkie spraye i mgiełki do twarzy. Z mgiełki do opalania La Roche Posay jestem o wiele bardziej zadowolona niż z innych kosmetyków. Skutecznie chroni przed słońcem, łatwo się ją aplikuje i nie pozostawia na twarzy nieprzyjemnej tłustej warstwy.

Przeczytaj

  Anthelios mgiełka przeciw błyszczeniu się skóry to produkt przeciwsłoneczny w sprayu do skóry mieszanej i tłustej, z bardzo wysoką ochroną SPF 50. Niewidoczna konsystencja zapewnia uczucie świeżości. Szybka aplikacja produktu bez brudzenia rąk. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Wodoodporny.

  Spray 75 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Skóra wrażliwa twarzy. Można stosować wokół oczu.
   Właściwości:
   - Szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVB oraz UVA dzięki technologii XL PROTECT™, opartej na systemie filtrów przeciwsłonecznych. Zawiera antyoksydanty.
   - Formuła kremu zapobiega błyszczeniu skóry, nie pozostawiając tłustej warstwy ani białych śladów dzięki technologii AIRLICIUM™: matujące mikrokapsułki składające się w 99% z powietrza kontrolują źródła błyszczenia (sebum).
   - Woda termalna z La Roche-Posay koi, łagodzi, działa antyoksydacyjnie.
   - Testowany pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej.

   Konsystencja: zapewnia uczucie świeżości. Nie pozostawia białych śladów, nie jest tłusta, nie klei się. Bardzo szybka aplikacja produktu bez brudzenia rąk. Można stosować na makijaż. Produkt odporny na wodę. Nie powoduje powstawania zaskórników.

   Skuteczność

   Zapobiega nietolerancji na słońce, zwykle nazywanej alergią słoneczną.
   Zapobiega również polekowej wrażliwości na światło, ostudzie i plamom pigmentowym.
   Chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry i długofalowymi uszkodzeniami komórek.

   Aplikacja

   Aplikacja:
   Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpyl równomiernie na całą twarz z odległości min. 15 cm. Nie rozpylaj na jedno miejsce dłużej niż 3 sekundy. W trakcie aplikacji zamknij i osłaniaj usta oraz oczy. Nie wdychaj. Wytrzyj nadmiar produktu z oczu i ust. Stosuj obficie i często ponawiaj aplikację, aby utrzymać poziom ochrony, przede wszystkim po spoceniu się czy użyciu ręcznika.
   Do użytku zewnętrznego.

   Środki ostrożności:
   Nadmierne wystawianie na działanie słońca jest niebezpieczne. Nie wystawiaj na działanie słońca niemowląt i małych dzieci. Nie przebywaj zbyt długo na słońcu, nawet po zastosowaniu produktu ochronnego, ponieważ nie zapewnia on 100% ochrony.

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.