Product_Header_AntheliosEcoResponsable_INT_2020

ANTHELIOS PIGMENTATION SPF 50+

Barwiący krem przeciw przebarwieniom SPF 50+

  Anthelios Pigmentation to barwiący krem przeciw przebarwieniom spowodowanym przez światło widzialne – z bardzo wysoką ochroną SPF 50+. Innowacja dla skóry wrażliwej ze skłonnością do przebarwień wywołanych przez UV: pomaga rozświetlić i ujednolicić cerę. Stworzony we współpracy z dermatologami. Hipoalergiczny. Nie powoduje powstawania zaskórników. Wodoodporny. Dla skóry wrażliwej na działanie słońca.

  Tubka z pompką 50 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Wskazania: Skóra wrażliwa na działanie słońca, ze skłonnością do przebarwień wywołanych przez światło widzialne oraz promieniowanie UV. Intensywne nasłonecznienie.

   Właściwości:
   Innowacja dla skóry wrażliwej ze skłonnością do przebarwień wywołanych przez UV.
   Unikalna synergia składników przeciw hiperpigmentacji.
   - Szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVB oraz UVA dzięki technologii XL PROTECT™, opartej na fotostabilnym systemie filtracji wzmocnionym antyoksydantami.
   - Udowodniona ochrona przeciwko negatywnym skutkom działania zanieczyszczeń środowiska oraz promieniowania podczerwonego.
   - Formuła wzbogacona o Procerad pomaga rozświetlić i ujednolicić cerę.
   - Pigmenty pomagają zapobiec powstawaniu przebarwień spowodowanych światłem widzialnym i natychmiast ujednolicają koloryt skóry.
   - Woda termalna z La Roche-Posay koi, łagodzi, działa antyoksydacyjnie.
   - Testowany pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej i reaktywnej.  

   Konsystencja: aksamitna. Nie powoduje powstawania zaskórników. Wodoodporny. Bezzapachowy

   Skuteczność

   Tolerancja wykazana na skórze wrażliwej: produkty testowane pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej. Skuteczność w przypadku skóry wrażliwej na słońce udowodniona klinicznie: skuteczność kremu ANTHELIOS XL została wykazana w 28 badaniach klinicznych przeprowadzonych in vivo.

   Natychmiastowo ujednolica koloryt skóry.

   Zmniejsza intensywność przebarwień*

   Już po 4 dniach widać skuteczność w zmniejszaniu rozwoju pigmentacji wywołanej światłem widzialnym**.

   *Protokół: 55 kobiet z umiarkowaną i ciężką melazmą (wynik MASI od 10,1 do 26,2). Aplikacja przez 8 tygodni. Testowanie w warunkach codziennego nasłonecznienia.
   **Protokół: 6 aplikacji, ekspozycja na światło, ocena przez 12 dni. 21 osób. 24-50 lat. Fototypy III, IV i V.

   Aplikacja

   Aplikacja:
   Nanieść produkt przeciwsłoneczny na skórę bezpośrednio przed wystawieniem na działanie słońca. Stosować obficie i często ponawiać aplikację, aby utrzymać poziom ochrony, przede wszystkim po spoceniu się czy użyciu ręcznika. Do użytku zewnętrznego.

   Środki ostrożności: Nadmierne wystawianie na działanie słońca jest niebezpieczne. Nie wystawiaj na działanie słońca niemowląt i małych dzieci. Nie przebywaj zbyt długo na słońcu, nawet po zastosowaniu produktu ochronnego, ponieważ nie zapewnia on 100% ochrony.
   ANTHELIOS PIGMENTATION SPF 50+ Anthelios, od La Roche-Posay

   Rekomendacja La Roche-Posay

   Twoja rutyna pielęgnacyjna z Anthelios

   Aby odmienić życie skóry wrażliwej

   Składniki

   ImgIngredient_PROCERAD
   PROCERAD

   Forumła wzbogacona o Procerad pomaga rozświetlić skórę i ujednolicić jej koloryt. Zapobiega również syntezie melaniny i ogranicza ryzyko stanów zapalnych.

   ImgIngredient_PIGMENTY
   PIGMENTY

   Pigmenty pomagają zapobiec powstawaniu przebarwień spowodowanych światłem widzialnym i natychmiast ujednolicają koloryt skóry.

   ImgIngredient_TECHNOLOGIA XL PROTECT™
   TECHNOLOGIA XL PROTECT™

   Innowacyjne połączenie filtrów UV i antyoksydantów umożliwia szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, jak również przed negatywnym wpływem zanieczyszczenia środowiska oraz  promieniowaniem podczerwonym.

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.