v_header-product_AntheliosMineralOne (LP56943)

EFFACLAR H

Kojący krem nawilżający do skóry tłustej

“Powiedz nie trądzikowi 2”

Mam trądzik mimo, że do młodzieży już nie należę. Mówią, że z wiekiem człowiek mądrzeję. Coś w tym jest, bo na przykład nie szukam na oślep pomocy dla mojej skóry, tylko zdaję się na profesjonalistów.A jeśli jedną z propozycji mojej Pani dermatolog były kosmetyki LRP. - grzech nie spróbować. Krem Effaclar H zdał egzamin. Nie powoduje u mnie "zapychania". Skóra jest nawilżona bez niemiłych, bolących i swędzących niespodzianek, co zdarzało się przy innych kremach. Skóra traktowana kosmetykami anty trądzikowymi w szczególności potrzebuję nawilżenia i ukojenia i Wasz krem sprawdza się w 100 %. Ulga

Przeczytaj

  Effaclar H Kojący krem nawilżający do skóry tłustej od La Roche-Posay dedykowany jest do profesjonalnej, codziennej pielęgnacji cery tłustej. Zaawansowana formuła kremu skutecznie regeneruje i odbudowuje naskórek, który został uszkodzony na skutek stosowania innych produktów wysuszających skórę. Kojący krem dogłębnie nawilża, pozostawiając przyjemne uczucie komfortu i z dnia na dzień dodaje cerze blasku.

  Tubka 40 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Zaawansowana formuła, by zapewnić profesjonalną pielęgnację. Natychmiastowa ulga i uczucie komfortu. Opatrunek dla skóry osłabionej kuracjami wysuszającymi. Odbudowa skóry gwarantowana.

   La Roche-Posay Effaclar H to innowacyjny krem nawilżający do skóry tłustej. Działa od pierwszego zastosowania, przynosząc uczucie ukojenia. Łagodzi skórę podrażnioną stosowaniem intensywnych kuracji wysuszających. Zmniejsza szorstkość skóry i wzmacnia funkcje ochronne utracone podczas stosowania kosmetyków silnie redukujących nadmiar sebum.
   Wysoka skuteczność to efekt optymalnie dobranych składników, w tym opatentowanego Ceramid 5. Dzięki temu skóra odzyskuje uszkodzoną warstwę hydrolipidową i jest odporna na nadmierne przesuszenie. Skład został wzbogacony o wodę termalną La Roche-Posay, by złagodzić podrażnienia i wspomóc regenerację.
   Świetnie sprawdzi się w przypadku skóry wrażliwej.

   Effaclar spotscan

   Innowacyjna aplikacja do skóry tłustej i trądzikowej

   ZRÓB DIAGNOZĘ.
    DOBIERZ PIELĘGNACJĘ.
    ŚLEDŹ POSTĘPY.

   SPRAWDŹ
   SPOTSCAN

   Skuteczność

   Wysuszona skóra twarzy odzyskuje elastyczność i miękkość. Jest zregenerowana i z dnia na dzień odzyskuje zdrowy wygląd.

   Aplikacja

   Effaclar H zapewnia nawilżenie skóry tłustej podczas codziennej pielęgnacji. Krem zaleca się stosować rano i/lub wieczorem, by osiągnąć zadowalające rezultaty.
   Na oczyszczoną i osuszoną skórę należy nałożyć niewielką ilość kremu i równomiernie rozprowadzić. Poczekać do wchłonięcia.
   La Roche-Posay Effaclar H Kojący krem nawilżający do skóry tłustej zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.