v_header-product_kerium2_INT.jpg (LP15612)

DELIKATNY SZAMPON OCZYSZCZAJĄCY

EKSTREMALNIE DELIKATNY SZAMPON DO WRAŻLIWEJ SKÓRY GŁOWY

“Lek dla Nastolatki z AZS”

Jestem mama 11 letniej dziewczynki z AZS , której skóra głowy niestety także się łuszczy , swędzi , włosy sa szorstkie i po prostu brzydko pachną od szamponów typowych dla alergików . W końcu natknęłam sie na ten szampon który już po pierwszym zastosowaniu zrobił ogromne wrażenia . Po 2 tygodniach użytkowania stwierdzam ze jest skuteczny i może być stosowany u dzieci , skóra mniej swędzi , włosy lśniące i miękkie , mamy nadzieje że poprawi komfort życia mojego dziecka

Przeczytaj

  Kerium Szampon ekstremalnie delikatny od La Roche-Posay jest niezawodny w codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry głowy. Zaawansowana formuła produktu, wzbogacona w wodę termalną, zmiękcza włosy, wygładza je, a dodatkowo delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę głowy. Szampon działa już od pierwszego zastosowania, polepszając kondycję włosów i eliminując skutki twardej wody, np. szorstkość i matowość, czyniąc je lśniącymi i promiennymi.

  Butelka 400 ml z dozownikiem.

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Formuła z wodą termalną La Roche-Posay.  Zmiękcza i wygładza włosy. Nawilża i zapewnia miękkość. Do codziennego stosowania.
   La Roche-Posay Kerium to szampon przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Poprawia kondycję włosów, działając już od pierwszego zastosowania. Ekstremalnie delikatny, łagodzi skutki oddziaływania twardej wody.
   Wysoka skuteczność to zasługa starannie dobranej kombinacji składników. Formuła bazuje na wodzie termalnej La Roche-Posay o działaniu regeneracyjnym, kojącym i łagodzącym.
   Delikatny szampon do codziennego mycia włosów może być stosowany jako element samodzielnej kuracji lub jako wsparcie spacjalistycznych kuracji. Przeznaczony do każdego rodzaju włosów.

   Skuteczność

   Znika szorstkość włosów. Stają się miękkie, elastyczne i bardziej błyszczące. Są przyjemne w dotyku i odzyskują zdrowy wygląd - nawet przy twardej wodzie.

   Aplikacja

   Kerium La Roche-Posay to szampon do codziennego stosowania.
   Włosy należy zwilżyć i nałożyć niewielką ilość preparatu. Delikatnie wmasować w skórę głowy i włosy. Pozostawić na krótką chwilę i spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć.
   La Roche-Posay Kerium Szampon ekstremalnie delikatny, zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.