Oznaki starzenia,
zmarszczki,
utrata jędrności

Pielęgnacja skóry twarzy to sposób, w jaki na co dzień dbamy o swoją skórę. Codzienna pielęgnacja twarzy obejmuje takie zabiegi, jak: oczyszczanie, nawilżanie czy ochronę skóry przed działaniem czynników zewnętrznych.

Codzienna pielęgnacja twarzy odbywa się w warunkach domowych przy pomocy odpowiednich dla danego typu skóry kosmetyków. Celem pielęgnacji skóry twarzy jest poprawa jej kondycji (w tym poprawa kolorytu), redukcja znajdujących się na jej powierzchni niedoskonałości (np. zmarszczki, trądzik), usunięcie zanieczyszczeń (np. makijaż, nadmiar sebum), zapewnienie odpowiedniego poziomu nawodnienia oraz przygotowanie jej na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych (np. promieniowania UV, zanieczyszczeń środowiska).

Leczenie trądziku. Izotretynoina - szansa czy zagrożenie?

Trądzik jest powszechną chorobą skóry, z którą do czynienia ma coraz więcej osób. Co za tym idzie, świat medycyny i dermatologii, szuka nowych rozwiązań, aby uporać się z tym dokuczliwym schorzeniem. Jednym z nich, najnowszym, jest wykorzystanie właściwości izotretynoiny. Dowiedz się więcej na temat tego składnika - czym jest, jak działa oraz najważniejsze - sprawdź razem z nami czy izotretynoina jest szansą dla skóry trądzikowej, czy też poważnym zagrożeniem!

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-texture.jpg
v_topic-your_skin_in_sun-expert (LP54466).jpg

3 pytania do eksperta


« Codzienne nawilżenie skóry jest niezbędne, aby spowolnić proces starzenia się skóry. »

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty