Historie

“Komfort mojej skóry został przywrócony!”

Img_“Komfort mojej skóry został przywrócony!”

Po wakacjach w tropikach skóra Joanny była całkowicie odwodniona. Aby znaleźć sposób na przywrócenie jej jędrności, Joanna poszła do apteki. Kilka dni później równowaga jej skóry została przywrócona. Oto jej historia.

Kontekst

Joanno, jak to się stało, że twoja skóra się odwodniła?

Moja skóra jest zwykle dość elastyczna. Nie mogę narzekać! Ale tego lata spędziłam dziesięć dni na Seszelach z mężem i właśnie tam moja skóra zaczęła się odwadniać. Było bardzo gorąco. Mimo, iż chroniłam twarz i ciało kremem czułam, że mojej skórze nie bardzo podoba się taki klimat.

Objawy

Jak takie odwodnienie się objawia?

Mimo opalenizny moja skóra była naprawdę matowa i pozbawiona blasku. Ciągle czułam, że jest napięta. W zasadzie to czułam się tak, jakbym miała na twarzy sztywną maskę. Pojawiły się również cienkie zmarszczki, w szczególności wzdłuż konturu oczu i wokół ust. I tak naprawdę to czułam, że mojej skórze brakuje nawilżenia. Szczerze mówiąc, nie wiedziałam, jak rozwiązać ten problem.

Rozwiazanie

Więc co zdecydowałaś się zrobić?

Kilka dni po powrocie z wakacji poszłam do apteki, gdzie farmaceuta zaproponował mi cały program działań, aby ponownie nawilżyć moją skórę. Wymieniłam mój zwykły produkt do pielęgnacji skóry na preparat specjalnie przeznaczony do skóry odwodnionej i zaczęłam usuwać makijaż za pomocą odpowiedniego środka oczyszczającego. Środki te były bardzo skuteczne, w zaledwie kilka dni moja skóra odzyskała pełen komfort!

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły