Skoncentruj się na...

Jak najlepiej sprawdzić stan skóry trądzikowej? Przełomowa technologia Ci w tym pomoże!

Img_Jak najlepiej sprawdzić stan skóry trądzikowej? Przełomowa technologia Ci w tym pomoże!

Mimo że cera trądzikowa ma specjalne wymagania, jest na nią sposób dostarczony przez nowe technologie. Rewolucyjna metoda La Roche-Posay Effaclar Spotscan służy do analizy skóry twarzy i może pomóc sprawdzić stan skóry trądzikowej, a także podpowiedzieć, jak zmniejszyć trądzik.

Analiza skóry twarzy i rekomendacje pielęgnacji

Nowe technologie mają coraz szersze zastosowanie w kosmetologii i dermatologii. Sztuczna inteligencja pomaga w diagnozowaniu dolegliwości skórnych, zaś zaawansowane algorytmy działają na bazie wiedzy i doświadczenia dermatologów oraz kosmetologów. Rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencję do analizy skóry oraz algorytm do szybkiego skanowania twarzy pozwalają określić stopień zaawansowania problemu, a także doradzić wizytę u specjalisty lub odpowiednie preparaty kosmetyczne.

Effaclar Spotscan – diagnoza skóry oparta na sztucznej inteligencji

Coraz większe nadzieje w walce z trądzikiem wiąże się jednak z wykorzystywaniem w kosmetologii nowoczesnych technologii. Jednym z innowacyjnych rozwiązań jest aplikacja La Roche-Posay Effaclar Spotscan – to przełomowa diagnoza online dla skóry trądzikowej wraz z odpowiednim uzupełnieniem leczenia. 

Na czym to polega? Spotscan, najbardziej zaawansowana aplikacja do skóry trądzikowej, służy do analizy skóry twarzy i przygotowuje indywidualny zestaw produktów Effaclar. W kilka sekund określa typ skóry i przygotowuje rekomendacje pielęgnacji oraz jak dbać o skórę trądzikową. Skanuje ją, analizuje jej stan – np. liczbę zaskórników, blizn itd., a także rekomenduje dalsze działania – konsultację dermatologiczną, użycie delikatnego płynu oczyszczającego itp.

Effaclar Spotscan to pierwsza spersonalizowana diagnoza cery trądzikowej oparta na sztucznej inteligencji. W procesie jej tworzenia wzięli udział wybitni dermatolodzy z całego świata, którzy po przeanalizowaniu około 6 tysięcy fotografii osób o różnych rodzajach skóry i stopniach zaawansowania trądziku, opracowali innowacyjny i niezwykle dokładny algorytm.

Dokładna diagnoza to podstawa

Aplikacja La Roche-Posay analizuje zdjęcie twarzy i sumuje występujące na niej niedoskonałości, a także ocenia w skali od 0 do 4+ stopień zaawansowania trądziku. Gdy swędzi skóra, Effaclar Spotscan doradzi, kiedy wskazana jest wizyta u dermatologa, a lekarz dokładnie wyjaśni, jak walczyć z trądzikiem, a także pomoże dobrać odpowiednie preparaty i zaleci właściwą pielęgnację.

Jeśli problem z trądzikiem nie jest wyjątkowo poważny, aplikacja podpowie, jaki program pielęgnacyjny będzie optymalny dla typu i kondycji twojej cery, a także dopasuje odpowiednie produkty pielęgnacyjne La Roche-Posay Effaclar. Na ekranie można też ujrzeć efekty, jakie spodziewane są po zastosowaniu kuracji i na bieżąco można monitorować postępy w pielęgnacji skóry.

Czym wyróżnia się cera trądzikowa?

Regularnie pojawiające się zmiany skórne – m.in. zaskórniki, wypryski, krosty, rozszerzone pory, nadmierna produkcja sebum – to cechy charakterystyczne cery trądzikowej. Problem z prawidłowym złuszczaniem się naskórka prowadzi do zatykania gruczołów, czego efektem są wspomniane wykwity. Jeśli szukasz sposobu, jak poprawić cerę trądzikową, z pomocą przychodzą nowe technologie.

Cera trądzikowa – jak dbać?

Ogromne znaczenie w leczeniu trądziku ma też odpowiednia pielęgnacja. Cera trądzikowa jest wymagająca – należy obchodzić się z nią delikatnie, zapewniając jej właściwe oczyszczanie z kurzu, zanieczyszczeń, nadmiaru sebum, martwego naskórka, regularne nawilżanie i odżywianie, a także tonizację i regenerację. To najlepsza odpowiedź, jak poprawić cerę trądzikową.

Cera trądzikowa wymaga zatem starannej diagnozy i rekomendacji pielęgnacji odpowiednio dobranymi kosmetykami, w czym pomogą nowe technologie – takie jak aplikacja Effaclar Spotscan.
Zrób diagnozę teraz: pl.spotscan.com.

Effaclar spotscan

Innowacyjna aplikacja do skóry tłustej i trądzikowej

ZRÓB DIAGNOZĘ.
 DOBIERZ PIELĘGNACJĘ.
 ŚLEDŹ POSTĘPY.

SPRAWDŹ
SPOTSCAN

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły