Historie

„Sprawdziłem metody przeciwdziałania utracie włosów i... to działa!”

Img_„Sprawdziłem metody przeciwdziałania utracie włosów i... to działa!”

Piotr tracił dużo włosów. Zaczął więc używać preparatów przeciwko ich wypadaniu, które w końcu zadziałały. Nauczył się też, jak lepiej radzić sobie ze stresem. Oto jego historia.

Kontekst

Piotrze, kiedy zacząłeś tracić włosy?

To moja żona zauważyła, że ​​mam przerzedzone włosy nad czołem. Musiałem mieć wtedy ok. 30 lat. Nie zwracałem na to za bardzo uwagi do momentu, dopóki Karina tego nie zauważyła. Byliśmy na plaży, a ja właśnie wyszedłem z wody, mokre włosy oblepiały mi twarz. Wtedy to spostrzegła. Gdy wróciłem do domu, przejrzałem kilka zdjęć zrobionych 10 lat wcześniej. To było oczywiste! W ciągu zaledwie kilku lat straciłem dużo włosów.

Objawy

Czy wtedy zacząłeś tracić więcej włosów?

Tak. Straciłem dużo włosów w krótkim czasie. Gdy budziłem się rano mogłem doliczyć się do 20 na poduszce. To było dość przerażające! Myślałem, że to po prostu faza przejściowa, ale nie. Nadal traciłem włosy i uświadomiłem sobie, że muszę coś z tym szybko zrobić.

Rozwiazanie

Czy znalazłeś rozwiązanie zapobiegające wypadaniu włosów?

Właściwie to mój farmaceuta dał mi bardzo dobrą radę. Polecił pewien środek przeciwko wypadaniu włosów, który działa! Metodycznie stosowałem to rozwiązanie na co dzień przez kilka tygodni. Po miesiącu traciłem znacznie mniej włosów niż wcześniej. Teraz regularnie stosuję ten preparat, jak również specjalne szampony pomiędzy każdą serią intensywnego leczenia. Uprawiam też sport, ponieważ pomaga mi pozbyć się stresu!

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły